Онлайн кредит в Україні

Читати російською

На нашому сайті можна підібрати необхідний кредит під бажані потреби і цілі. Список доступних онлайн позик:


» Кредит онлайн на картку
» Кредит під 0%
» До зарплати
» Терміновий кредит
» Швидкий кредит
» Готівкою в Києві
» Без поручителів
» Без довідок про доходи
» З поганою кредитною історією
» Кредит по паспорту
» Кредит безробітним
» Кредит з боргом
» Позика без кредитної історії
» Кредит на картку 24/7
» Кредит з 18 років

Умови онлайн кредиту

Хочете оформити терміновий кредит, не відвідуючи особисто банк або офіс кредитної компанії? Онлайн кредитування в мікрофінансових організаціях (МФО) дасть вам таку можливість: маючи доступ в інтернет ви зможете оформити онлайн заявку на отримання позики, після чого за лічені хвилини на вашу банківську карту надійдуть гроші.

Сума займу від 100 до 20 000 грн
Процентна ставка від 0,01% до 2% на добу
Період кредитування від 1 до 30 днів
Спосіб отримання на картку, на рахунок в банку або готівкою
Швидкість отримання від 5 до 20 хвилин
Робочий графік МФО Цілодобово, 7 днів на тиждень, без перерв на свята
Вік з 18 до 65 років (можуть бути винятки)
Документи Український паспорт і код

Часті запитання про кредити онлайн

 1. Як отримати онлайн кредит?
 2. Куди перераховуються кошти онлайн кредиту?
 3. Як оформити кредит на сайті МФО?
 4. Яку суму кредиту видають новим клієнтам?
 5. Які переваги у постійних клієнтів?
 6. Чому можуть відмовити в кредиті?
 7. Що робити якщо відмовили в кредиті?
 8. Що таке пролонгація кредиту в МФО
 9. Що буде якщо не платити за онлайн кредит
 10. Що робити, якщо немає коштів погасити кредит

Як отримати онлайн кредит?

Отримання онлайн кредиту доступне кожному громадянинові України. Щоб оформити кредит на сайті мікрокредітной організації, потрібно:

Куди перераховуються кошти онлайн кредиту?

Кредитні кошти надходять на банківську картку позичальника, яку необхідно вказати в процесі реєстрації на сайті мікрофінансової організації. Можна вказати картку будь-якого українського банку. Під час реєстрації зазначена банківська картка верифікується: МФО в автоматичному режимі спробує зняти 1 грн, щоб упевнитися в коректності введеного номера картки і що ваш банківський рахунок взагалі обслуговується.

Як оформити кредит на сайті МФО?

Для оформлення кредиту на сайті мікрокредитної організації необхідно виконати наступну послідовність дій:

 1. Зайдіть на сайт компанії;
 2. Знайдіть калькулятор кредиту і внесіть необхідні параметри (бажану суму і термін). На виході ви отримаєте розрахунок комісії за кредитом і дату, до якої кредит потрібно повністю погасити;
 3. Натисніть кнопку "оформити кредит";
 4. Введіть персональні дані, які є обов'язковими у формі подачі заявки на кредит (ПІБ, телефон, e-mail, дані паспорта та коду, номер банківської картки);
 5. На ваш телефон надійде код, ввівши який ви автоматично підтвердите відкриття договору між вами і фінансовою компанією;
 6. Протягом короткого періоду (зазвичай 15-20 хвилин) на ваш банківський рахунок надійдуть кредитні кошти, які одразу можна використовувати.

Вищеописана послідовність дій є типовою для більшості сайтів МФО. У разі, якщо вам не вдається оформити кредит на сайті однієї з компаній, рекомендуємо звернутися до служби підтримки компанії: в такому випадку менеджер зможе в телефонному режимі відповісти на всі Ваші запитання, допоможе пройти процедуру оформлення кредиту.

Яку суму кредиту видають новим клієнтам?

При першому зверненні клієнта до мікрофінансової організації для нього діють обмеження щодо максимального розміру позики. Зазвичай позичальник може розраховувати на кредит до 5000 гривень, рідше можна взяти перший кредит на суми до 15 тисяч гривень (наприклад, в компанії Moneyveo).

Для постійних клієнтів розмір позики збільшується і може становити до 20000 гривень, в залежності від обраної компанії.

Які переваги у постійних клієнтів?

Багато клієнтів звертають найбільшу увагу на факт, що перша видача кредитів в МФО відбувається під мінімальний відсоток. Однак не всі знають, що подальше використання послуг мікрофінансових компаній має ряд своїх переваги. По-перше, повторна процедура отримання кредиту значно спрощується, так як не потрібно заново проходити реєстрацію в особистому кабінеті фін. компанії. По-друге, для постійних клієнтів відкриваються додаткові можливості в умовах кредитування: максимальний термін і сума кредиту збільшуються. По-третє, багато компаній на кшталт alexcredit мають програми лояльності, які дозволяють значно економити при взятті грошей в борг.

Варто підкреслити, що всі вищеописані переваги стосуються клієнтів, які мають відмінну репутацію і бездоганні відносини з кредитною компанією: тільки в разі своєчасного і повного погашення боргу фінансові компанії дозволяють своїм клієнтам брати участь у вигідних акціях або програмах лояльності. Клієнти, які мають проблеми з погашенням кредитів, дуже рідко можуть брати нові позики з пільговими умовами.

Чому можуть відмовити в кредиті?

Основними причинами відмови МФО у видачі кредиту можуть бути такі:

Що робити якщо відмовили в кредиті?

Шанси отримати кредит в мікрофінансовій компанії набагато вище, ніж в звичайному банку. Однак навіть МФО іноді відмовляють своїм клієнтам у видачі кредитів.

Що таке пролонгація кредиту в МФО

Пролонгація - можливість позичальникові продовжити позику, термін якої добігає кінця. Зазвичай продовжити позику можна на той же період, на який бралася позика від самого початку. Послуга пролонгації кредиту доступна в багатьох мікрофінансових компаніях. Пролонгація фіксує той же розмір щоденної процентної ставки, на яку оформлявся кредит. Умови надання послуги є різними в кожній компанії: сама послуга може бути платною або включати погашення частини заборгованості. Використання даної послуги дозволяє уникнути штрафів від МФО і вберегти від проблем свою кредитну історію.

Що буде якщо не платити за онлайн кредит

Багато позичальників не до кінця усвідомлюють серйозність невиплати по кредиту, нехай взятого онлайн. Кредит, оформлений через інтернет, має точно таку ж юридичну силу, як і кредит, взятий особисто в банку. Відповідно невиплата по онлайн кредиту означає повну відповідальність позичальника за кредитним договором з усіма витікаючими наслідками.

На першому етапі прострочення перед МФО клієнту нараховується штрафна пеня. Зазвичай її розмір становить від 1% до 3% в день від тіла кредиту. Точна сума штрафних санкцій завжди вказується в кредитному договорі.

На другому етапі прострочення (7-й день після початку заборгованості) фінансова компанія передає ваші дані колекторським організаціям. Починаючи з цього моменту на зазначені вами контактні дані можуть надходити дзвінки від колекторів з вимогою негайно погасити заборгованість і сплатити всі нараховані штрафи.

Якщо ви будете ігнорувати вимоги представників компанії або колекторів, МФО в певний момент звернеться до суду. У разі, якщо суд прийме рішення на користь фінансової установи, яка видала вам кредит, буде залучена державна виконавча служба, яка спробує стягнути з боржника борг по кредиту (разом з тілом кредиту, нарахованими відсотками та нарахованими штрафами). Крім того, всі судові витрати ляжуть на плечі програвшої в суді сторони.

Що робити, якщо немає коштів погасити кредит

Якщо у боржника виникли труднощі з погашенням кредиту, перш за все необхідно врахувати 2 основні речі:

Проблеми не пропадуть самі з собою, якщо їх ігнорувати

Якщо відключити мобільний телефон або перестати читати електронну пошту, це лише позбавить боржника від комунікації між ним і кредитною організацією. І бажання уникнути такого спілкування зрозуміле, адже подібна комунікація сама по собі є психологічно складною для будь-якої людини: компанія сама або через колекторську компанію буде вести інтенсивний психологічний тиск з метою повернути борг якомога швидше. Вимкнувши телефон можна позбавити себе від подібного спілкування, проте рано чи пізно компанія звернеться до суду, рішення якого вже проігнорувати не вдасться.

Борг потрібно погасити в будь-якому випадку

Коли позичальникові стає очевидно, що він не в змозі вчасно погасити заборгованість по кредиту, перш за все необхідно обміркувати можливі варіанти того, як відкласти дату погашення заборгованості. Найбільш очевидними варіантами є:

Вищевказані варіанти допоможуть продовжити час для погашення боргу. Однак цю можливість варто використовувати розумно: необхідно знайти джерело доходу, за допомогою якого вдасться повністю або частково розплатитися із заборгованістю.