Швидкий кредит

Читати російською

Термінове кредитування має сенс в екстрених ситуаціях, коли потенційні позичальники стикаються з фінансовими труднощами, для вирішення яких потрібні додаткові ресурси. Позики, які можна отримати протягом декількох годин, видаються без перевірки платоспроможності та кредитної історії. За допомогою одного документа (паспорта) фізичні особи отримують у своє розпорядження порівняно невеликі суми, які потрібно повернути протягом обмеженого терміну.


 

Швидким кредитуванням займаються компанії, націлені на повне дистанційне обслуговування. Йдеться про мікрофінансові організації (МФО), які в свою чергу бувають двох видів:

Що таке експрес-кредит?

Терміновий онлайн-кредит - це підхід до запозичення грошей, для участі в якому не потрібно відвідувати офіс фінансової компанії. Звернення в МФО зазвичай відбувається при виникненні форс-мажорних ситуацій. За допомогою експрес-кредитування можна отримати суму, якої бракує для подальшого замовлення послуг або оплати товарів першої необхідності. Однак ця форма запозичення внаслідок підвищених ставок абсолютно не підходить для здійснення спонтанних покупок або погашення позичальником проблемних заборгованостей.

Як отримати швидкий кредит

Особливості швидких кредитів:

 1. Видаються цілодобово в режимі онлайн без відвідування клієнтами офісів фінансових установ.
 2. Гроші зараховуються на картки, банківські рахунки, видаються готівкою (в касах організацій) або відправляються переказами.
 3. Кожен позичальник може вибрати спосіб отримання грошових коштів і дату погашення заборгованості.
 4. Термін дії кредитних угод зазвичай обмежується 30 днями. Допускається дострокове виконання зобов'язань.
 5. Відсотки нараховуються на суму позики за кожен день дії угоди аж до моменту погашення.
 6. Для укладення угоди з МФО досить надати паспортні дані і вказати номер телефону.

Експрес-кредити видаються практично без відмов, що дозволяє позичальникам отримувати фінансування під час екстремальних ситуацій. Подібна форма запозичення залучає громадян без офіційного доходу. Клієнтами МФО часто стають студенти, домогосподарки, пенсіонери і безробітні громадяни України.

До позичальників висувається дві основні вимоги:

 1. Наявність діючого паспорта.
 2. Вік не менше 18 років.

Для укладення угоди з небанківською установою майбутньому позичальникові потрібен телефон і вільний доступ до інтернету. Заявка заповнюється і подається на офіційному сайті МФО. Після розгляду і схвалення запиту на вказаний клієнтом номер телефону надходить SMS.

Підтвердити свою готовність взяти участь в програмі кредитування клієнт повинен за допомогою введення отриманого коду на сайті. Процедура реєстрації особистого кабінету відбувається одночасно з заповненням заявки. Копії документів МФО висилає на e-mail.

Переваги та недоліки швидких кредитів

Експрес-позики дійсно видаються без перевірки довідок про доходи та інших документів. Кредити цього типу надаються небанківськими компаніями, які намагаються максимально спростити процес скорингу. Заходи, що вживаються для підвищення оперативності прийняття рішень за заявками, зазвичай провокують виникнення певних переваг і недоліків, з якими можуть зіткнутися позичальники.

Плюси швидкого кредиту:

Мікрофінансові компанії активно розвивають власні сайти і мобільні додатки, щоб клієнти мали можливість цілодобово подавати заявки. Ці організації готові співпрацювати з громадянами без легального заробітку і працевлаштування. Вони пропонують кредитні продукти, з якими звичайні банки не працюють.

Мінуси швидкого кредиту:

Основним недоліком онлайн-позик є висока вартість. Щоденна процентна ставка може становити від 0,5% до 3%. Крім того, клієнти повинні бути готові до виплати додаткових зборів. Зокрема, комісії нараховуються банками за обробку транзакцій по переказах на картки або рахунку.

Заповнюючи форму на сайті, майбутній позичальник зобов'язаний вказати персональні дані. Іншими словами, існує ризик витоку конфіденційних відомостей, включаючи номер телефону, e-mail, платіжні реквізити та паспортну інформацію. Втім, будь-яка форма дистанційного обслуговування позичальників пов'язана з подібного роду витратами.

Покрокове керівництво для позичальників

Незважаючи на деякі недоліки, швидкий кредит залишається однією з найдоступніших форм запозичення грошей. За допомогою звернення до МФО можна взяти кредит за 5 хвилин. Гроші будуть доступні громадянам України, які мають проблеми з репутацією, потребують термінового фінансування або не можуть довести свою платоспроможність.

Умови оформлення експрес-кредиту:
 1. Вільний онлайн доступ до інтернету.
 2. Відповідність віковим вимогам.
 3. Наявність діючого паспорта громадянина України.
 4. Використання телефону для зворотного зв'язку.
 5. Грамотне заповнення заявки на сайті МФО.
 6. Наявність банківської картки або рахунки.

Кредитні менеджери не займаються розглядом заявок на швидкі позики. Рішення приймаються зазвичай без участі співробітників МФО. Процес скорингу повністю автоматизований. Завдяки використанню такого підходу рішення за заявками приймаються протягом п'яти хвилин.

Повідомлення про задоволення і відхиленні запитів надходять на вказані позичальниками номери мобільних телефонів. Щоб підвищити свої шанси на отримання швидких позик, клієнти змушені надавати достовірні персональні дані.

Механізм експрес-кредитування складається з декількох етапів. Щоб отримати позику необхідних сум до цього процесу потрібно підійти з належною увагою. Зокрема доведеться вивчити стадії запозичення.

Крок №1: Вивчення доступних пропозицій та вибір надійної компанії для співпраці

Позичальникові доведеться чітко визначити цілі фінансування, після чого вибрати надійну компанію для співпраці. Звернути увагу необхідно на умови кредитування та рейтинг мікрофінансової організації. Якщо кредитор недавно з'явився на ринку, слід подумати двічі, перш ніж подавати заявку. Досвід роботи МФО в галузі повинен становити не менше 1 року. При цьому компанія зобов'язана мати позитивні відгуки.

Позичальникові доведеться врахувати:

Небанківські установи готові фінансувати громадян з поганою кредитною історією і осіб без легального працевлаштування. Однак умови, які готові запропонувати подібні компанії, не дуже привабливі для позичальників. Якщо МФО пропонує мізерні процентні ставки, тривалі терміни кредитування і великі суми позик, слід двічі задуматися перед подачею заявки. Завжди існує ризик нарватися на аферистів. Однак, на нашому сайті перераховані тільки перевірені організації, що діють легально в рамках Законодавства України.

Крок №2: Складання заяви на отримання кредиту та реєстрація на офіційному сайті МФО

Заповнити заявку на експрес-кредит можна в віддаленому режимі. Для цього можна скористатися сайтом або мобільним додатком МФО. Разом з поданням запиту відбувається реєстрація в системі кредитора. За лічені хвилини клієнт отримує рішення. Якщо заява складена правильно, кредитор схвалить запит. В іншому випадку заявка відхиляється. Повторно її можна подати після усунення виявлених помилок.

У запиті на кредит потрібно вказати:

На додаток до персональної інформації позичальник повинен надати дозвіл на обробку персональних даних. Іноді доводиться підписуватися на інформаційні повідомлення. Перевіряючи перераховані відомості, кредитор оцінює ризики. В результаті будь-які невідповідності, помилки або помилки призводять до відхилення заявок.

При повторному зверненні для лояльних клієнтів багато компаній гарантують спрощений процес скорингу. Умови кредитування в цьому випадку стають набагато привабливішими, а заявки з перевіреними раніше відомостями затверджуються негайно.

Крок №3: Обговорення параметрів кредиту і узгодження індивідуальних умов майбутньої угоди

На етапі подачі заявки клієнт вибирає оптимальну програму кредитування, але деякі умови доводиться погоджувати в індивідуальному порядку. Позичальнику слід перевірити актуальність пропозиції до підписання договору. Існує цілий ряд питань, які потрібно уточнити у менеджерів компанії. Як правило, мова йде про підбір оптимального способу зарахування грошових коштів та участі в акціях від МФО.

Методи отримання позик:

Підписувати документи слід лише після обговорення нюансів угоди. Переклад кредитором узгодженої суми відбувається після вибору комфортного способу отримання грошей. Наприклад, може знадобитися виконання верифікації. Ця процедура передбачає перевірку справжності банківської картки.

Вибір відповідного методу зарахування коштів вплине на швидкість здійснення переказу. Кредити зазвичай видаються протягом 30 хвилин після затвердження заявок. Для підписання електронного договору кредитор зобов'язаний відправити на телефон унікальний код. Пароль з SMS клієнтові потрібно ввести на сайті в особистому кабінеті. Тим самим сторони погоджуються з умовами кредиту.

Крок №4: Виконання зобов'язань перед фінансовою установою (погашення заборгованості по кредиту)

Термін дії договору швидкого кредитування зазвичай обмежений одним місяцем. До закінчення цього відрізка часу позичальник зобов'язаний повернути отримані в борг грошові кошти разом з нарахованими відсотками. Деякі МФО пропонують пролонгацію (продовження) угод при виникненні проблем з виконанням зобов'язань.

Своєчасне погашення кредитів підвищує шанси на отримання більш вигідних позик при повторному зверненні у фінансові компанії. Тим часом дострокове виконання зобов'язань дозволяє економити під час погашення поточних заборгованостей. Мікрофінансові компанії не перешкоджають передчасному закриттю угод. Повернути отримані в борг кошти можна хоч на другу добу після підписання договору.

Висновок

Таким чином, швидкі кредити дійсно користуються попитом серед фізичних осіб, які не можуть підтвердити факт працевлаштування та отримання офіційного доходу. Позичальникам з поганою кредитною історією завжди раді в компаніях, що пропонують невеликі кредити.

Дистанційне обслуговування підвищує оперативність розгляду заявок та прийняття рішень. Простіше кажучи, швидкість видачі позик серед МФО істотно вище, ніж в банківських установах, яким на здійснення скорингу потрібно не менше пари годин. Отримати швидкий кредит можна протягом півгодини без відвідування офісу обслуговуючої організації.


Про автора

author

Віктор Корнілов

Світ фінансів і аналітики - моя сфера діяльності і одночасно покликання по життю. Пишу статті та огляди на сайті Кредіт18, ділюся власним досвідом і експертною думкою з читачами.


Вам може бути цікаво:

 

Оновлено: 13.11.2020 в 01:25