Кредит онлайн на картку в Україні

Читати російською

Терміново знадобились гроші на власні потреби? Для вашої зручності на нашому сервісі було зібрано найкращі пропозиції від надійних і перевірених фінансових організацій. Все що вам потрібно - мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.


 

Що таке онлайн кредит

Online позика - послуга, якою може скористатися будь-який бажаючий, просто подавши заявку на кредит через інтернет в одну з фінансових компаній. Ще ніколи не було так просто позичити гроші до зарплати: вам потрібно підібрати найбільш вигідні умови по кредитуванню і оформити запит на отримання кредиту. Цей невеликий перелік дій можна виконати в будь-який зручний для вас час, навіть вночі! Всього через 5-10 хвилин після подачі заявки (в особливих випадках до 30 хвилин) ви отримаєте рішення по кредиту.

Хвилюєтесь, що зіткнетесь з безапеляційною відмовою? 80% наших відвідувачів отримують позитивну відповідь по кредитним заявкам. Для максимального результату рекомендуємо зробити запит відразу в кілька фінансових установ - це ще більше підвищить ваші шанси на отримання швидкої позики на картку.

Оформлення кредиту через інтернет в пару кліків

Швидше ніж у банку

Практично кожна людина може опинитися в ситуації, коли невідкладно знадобилися гроші. Зазвичай непередбачені обставини виникають в самий незручний момент, коли немає часу чекати власної зарплати, а отримання кредиту в банку ускладнене якою-небудь причиною. В такому випадку на допомогу приходять мікрофінансові організації, що видають короткострокові кредити онлайн на картку без зайвих питань, а весь процес триває лічені хвилини.

Без особистої присутності

На сьогоднішній день процедура оформлення кредитів в Україні стала настільки простою і зрозумілою, що вже не потрібно особисто відвідувати відділення банку і займати місця в нескінченно довгій черзі за грошима. Досить відвідати даний сайт, переглянути список довірених мікрофінансових організацій України (скорочено МФО) і відправити заявку на online кредит, щоб моментально отримати гроші в борг.

Можливість вибору кращих умов

На нашому сайті ви зможете порівняти різні варіанти кредитування і вибрати найвигідніші умови під конкретні потреби. При цьому вам навіть не потрібно вставати з дивану, всього лише відкрийте девайс з доступом в інтернет.

Плюси і мінуси мікрокредитів

Отримання кредиту до зарплати через інтернет має ряд особливостей, серед яких є як очевидні плюси, так і непомітні підводні камені, про які необхідно знати перед початком будь-яких дій.

Плюси:
Мінуси:

Як отримати онлайн кредит

Не потрібно бігати по всьому місту в пошуку фінансових установ з найкращими умовами. Заради вашого комфорту вся інформація вже зібрана в одному місці! Відвідуючи наш сайт ви заощадите час, гроші і збережете власні нерви.

Послідовність дій

Скористайтеся сервісом credit18 прямо зараз, виконавши 3 прості дії:

 1. Виберіть відповідний МФО. Для цього визначитесь з сумою кредиту і ознайомтесь з умовами: розмір ставки в день, форма виплати (на картку або готівкою), максимальний термін, перелік необхідних документів;
 2. Визначившись з МФО натисніть кнопку "оформити кредит". Ви потрапите на сайт організації, де потрібно уважно заповнити онлайн-анкету, вказавши власні паспортні дані, бажаний термін і суму позики. Перш ніж підтвердити заявку, рекомендуємо уважно ознайомитися з усіма умовами отримання кредиту, особливо тими що стосуються проблемних моментів (санкції за прострочення);
 3. Якщо зазначені умови позики вас повністю влаштовують, підтвердіть заявку. Всього через 5-30 хвилин очікування ви отримаєте відповідь на раніше відправлений запит. Зазвичай відповідь приходить через смс або електронну пошту. У деяких випадках вас може набрати оператор call-центру фінансової компанії з метою уточнення деталей.

У разі позитивної відповіді ви отримаєте смс-код для підтвердження договору. Цей код потрібно ввести в спеціальній формі (остаточний крок-підтвердження), після чого ви моментально побачите гроші на своїй банківській картці (наприклад, це може бути карта ПриватБанку). Іноді вам доведеться особисто відвідати відділення фін. організації для отримання позики готівкою. Все залежить від умов, які ви прийняли на момент подачі заявки.

У разі негативної відповіді ви завжди маєте можливість відправити нові запити іншим кредитним компаніям.

Умови Законодавства України

Законодавство України визначає лише основні вимоги до позичальника. Згідно з ними, позичальником може бути особа, яка:

 1. Має чинне громадянство України;
 2. Має дійсні документи, що підтверджують особу: паспорт або id-картка;
 3. Досягла повноліття (18 років), але не старша 75 років.

Крім вищевказаних Законом умов, клієнт повинен мати відкритий рахунок в банку України. Звертаємо увагу, що кожна організація завжди доповнює зазначені умови власними. Наприклад, погана кредитна історія або наявність прострочених кредитних заборгованостей є прямим приводом для відмови клієнтові у видачі кредиту.

Основні умови по кредиту в МФО

Більшість організацій надають позики за такими умовами:

Варто пам'ятати, що умови кредитування для нових клієнтів можуть разюче відрізнятись від умов для постійних дисциплінованих клієнтів.

Необхідні документи і дані для отримання кредиту

Обов'язково знадобляться

 1. Паспорт (зразка 1996 року) або внутрішня id-картка. Деякі організації вимагають надання фото або скан паспорту;
 2. ідентифікаційний код (реєстраційний номер облікової картки платника податків);
 3. активний номер мобільного телефону і e-mail адреса;
 4. номер картки українського банку..

На даний момент багато фін. організацій дозволяють пройти ідентифікацію через BankID. Якщо ви вмієте користуватися сервісом BankID, вам навіть не потрібно мати при собі паспорт і код: пройшовши авторизацію через систему Bank ID ваші персональні дані (ПІБ, дані паспорта та ідентифікаційний код) будуть миттєво підтверджені.

Не знадобляться (в більшості випадків)

 1. Застава майна;
 2. Довідка про доходи;
 3. особа-поручитель (дана умова обов'язкова для клієнтів з поганою кредитною історією);
 4. контакти родичів (бувають винятки).

Як погасити заборгованість перед мікрокредітною організацією

Як не дивно, погасити заборгованість набагато простіше, ніж оформити сам кредит. Все мікрофінансові організації прямо зацікавлені в тому, щоб їх клієнти могли вчасно і без будь-яких труднощів повертати борг згідно з графіком виплат.

Способи погашення кредитної заборгованості

Існує безліч можливостей закрити кредит, оформлений через МФО: це можна зробити як через онлайн-сервіси, так і через особисте відвідування каси будь-якого українського банку. Ми склали список найпростіших методів повернення грошей за кредитом:

Рекомендації по способу погашення заборгованостей

По собственному опыту рекомендуем погашать долг через личный кабинет финансовой организации по трём причинам:
По-перше, в цьому випадку ви позбавите себе від оплати комісії за переказ коштів, або ж заплатите порівняно невелику комісію.
По-друге, ви зможете стежити за розміром заборгованості, що залишилась, в режимі реального часу. При оплаті через касу українського банку гроші можуть зараховуватись через певний період часу (від кількох годин до декількох днів).
По-третє, в особистому кабінеті МФО можна прив'язати картку, щоб заборгованість списувалася з неї автоматично за графіком, таким чином вам точно не доведеться хвилюватися за оплату платежів без запізнень (правда доведеться подбати про своєчасне поповнення самої картки).

Оформити онлайн кредит в будь-який час

Більшість МФО видають онлайн кредити цілодобово, навіть у нічний час. Сучасні автоматизовані алгоритми (а саме кредитний скоринг) здатні без допомоги людини прийняти рішення про нагальну видачу кредиту, тому заходьте на наш сайт в зручний момент, оформляйте заявку і вже через п'ять хвилин ви отримаєте гроші на свою банківську картку.

Не розібрались в умовах по кредиту або виникли запитання? Для зручності своїх клієнтів більшість служб підтримки МФО працюють в режимі 24/7/365: задавайте свої питання оператору по телефону або в онлайн-чаті, після чого ви відразу отримаєте компетентну і розгорнуту відповідь, незалежно від часу доби.

На який термін вигідніше брати мікропозику

З самого початку мікро-позики пропонувалися клієнтам як короткострокові кредити до зарплати. Простими словами це були обмежені у розмірі кредити на невеликий термін, зазвичай до 14 днів. В даний час багато МФО пропонують позики на більш тривалий час, наприклад на 30 днів або навіть на 60 днів. Проте багатьом позичальникам не завжди зрозуміло, на який термін вигідніше брати кредит.

Насправді відповідь на це запитання є очевидною: розмір переплати завжди залежить від часу, на який було взято кредит. Чим більший термін кредиту, тим більше доведеться повертати. Якщо ви не бажаєте переплачувати, беріть мікрокредит на дуже короткий термін і точно виконуйте графік погашення. Це дозволить вам не переплачувати багато грошей при погашенні кредиту і не оплачувати штрафну пеню. Повернувши мікропозику вчасно, у вас сформується позитивна банківська історія, що в майбутньому допоможе оформлювати кредити в банках на більш вигідних умовах, ніж по мікропозикам.

Для клієнтів, які себе добре зарекомендували, організації мікрокредитування пропонують найкращі умови видачі кредитів.

У певних МФО існує можливість дострокового погашення мікропозик. Тоді відсотки за використання кредитної суми розраховуються відповідно до тої кількості днів, під час яких ви використовували позичені гроші.


Про автора

author

Віктор Корнілов

Світ фінансів і аналітики - моя сфера діяльності і одночасно покликання по життю. Пишу статті та огляди на сайті Кредіт18, ділюся власним досвідом і експертною думкою з читачами.


Вам може бути цікаво:

 

Оновлено: 29.11.2020 в 00:58