Кредит з 18 років

Читати російською

Онлайн кредитування в мікрофінансових організаціях - найкращий легальний спосіб отримання кредиту з 18 років. Якщо ви спробуєте отримати кредит в банку в 18 років, в більшості випадків отримаєте відмову або кредитну лінію на символічну суму. У свою чергу МФО не висувають додаткових вікових вимог до позичальника, який і так уже досяг повноліття.


 

Кредит з 18 років без довідок і поручителів

Фінансові труднощі або термінова необхідність в грошах можуть виникнути в будь-якому віці, навіть коли повноліття тільки ось-ось виповнилося. На сьогоднішній день отримати кредит в 18 років не завжди просто, якщо звертатись до банківських установ. Найчастіше можна отримати відмову, так як банки не готові кредитувати клієнтів в такому ранньому віці. Причини, чому так відбувається, очевидні: в 18 років у потенційного позичальника не завжди є стабільний фінансовий дохід. Крім того вісімнадцятирічний клієнт банку може не усвідомлювати повністю всю серйозність і відповідальність по кредиту. Відповідно банки видають кредити більш дорослим категоріям клієнтів (зазвичай 21 рік +).

Мікрофінансові організації, на відміну від банків, готові надавати допомогу студентам і всім повнолітнім громадянам України. У МФО можна отримати онлайн кредит з 18 років, проте такий кредит буде меншим за розміром, ніж середній кредит в банку (в свою чергу доступний з 21 року). Крім того, максимальний термін для такої онлайн позики буде обмежений календарно 30 днями. З іншого боку, кредит від МФО можна отримати в будь-який момент часу з мінімальним ризиком відмови. При цьому не потрібно доводити власну платоспроможність: ніяких довідок про доходи надавати не потрібно. Також не потрібно залучати поручителів.

Умови по кредитах з 18 років

Процентна ставка (перший кредит) від 0,01% до 2%
Процентна ставка (повторний кредит) до 2%
Сума займу до 20 000 грн
Спосіб отримання на банківську картку або готівкою
Графік прийому заявок цілодобово без вихідних

Як взяти кредит в 18 років

Щоб взяти кредит в 18 років знадобиться діючий український паспорт, код платника податків, робоча електронна пошта, мобільний телефон і картка будь-якого українського банку (на неї будуть зараховані кредитні кошти). Довідок про підтвердження доходу або про працевлаштування для оформлення онлайн кредиту не потрібно.

Процедура отримання такого кредиту наступна:

  1. Оберіть фінансову компанію в верхньому списку нашого сайту, керуючись потрібними вам параметрами, такими як термін, сума, розмір процентної ставки. Після вибору відповідної компанії натисніть кнопку "оформити". Ви миттєво потрапите на сайт МФО;
  2. На сайті МФО заповніть онлайн-анкету, вказавши необхідні дані. На даному етапі від вас може знадобитися надання скан-копій паспорта та коду. Необхідно точно і без помилок заповнювати всі дані. У разі, якщо компанія помітить хоча б найменшу невідповідність, вам буде відмовлено в кредиті.
  3. Надішліть заявку і дочекайтеся рішення від компанії. У разі позитивної відповіді гроші надійдуть на вказану банківську картку протягом декількох хвилин.

Переваги онлайн кредитів з 18 років

На відміну від банків, більшість МФО готові видавати онлайн кредити повнолітнім і на це є відповідні причини. По-перше, суми по таких кредитах все таки обмежені в розмірі. По-друге, молоді люди найчастіше без проблем знаходять можливості і засоби для погашення таких кредитів: це може бути стипендія або тимчасовий підробіток. Крім того, такі кредити мають чимало плюсів, серед яких:

Бігати по родичам і друзям з проханням позичити грошей - незручність для всіх у всі часи. МФО дозволяють уникнути незручних розмов і самостійно отримати гроші у борг.

Кредит з 18 років без відмови

Щоб гарантовано отримати кредит від МФО в 18 років, досить дотримуватися 2-х основних рекомендацій:

  1. При подачі заявки на кредит вся інформація повинна відповідати дійсності. Не повинно бути жодної помилки або неточності. Заповнюйте інформацію 1-в-1 як в документах. Якщо компанія вимагає скан-копію ваших документів, намагайтеся надавати фотографії в хорошій якості. Розмиті фото паспорту можуть стати причиною відмови.
  2. Подавайте заявку одночасно в кілька фінансових організацій. Частина з них можуть вам відмовити, однак, якщо ви відправите заявку на кредит відразу в 3 або більше компаній, шанси на отримання кредиту будуть близькі до 100%.
  3. Використовуйте актуальні дані: номер телефону повинен обслуговуватись, так як на нього можуть приходити смс з кодами підтвердження. Крім того, на ваш номер можуть надходити дзвінки від компанії для уточнення деталей. На електронну пошту можуть надходити листи для верифікації ваших даних. Якщо ви вкажете неіснуючу пошту, ви не зможете завершити процедуру реєстрації в МФО.

Повернення кредиту

Онлайн кредит, оформлений в МФО, необхідно обов'язково повернути в повному обсязі і в призначений термін. В іншому випадку можна зіпсувати власну кредитну історію, що ускладнить отримання кредитів в майбутньому, при чому незалежно від того, де буде оформлятися новий кредит: у тій же МФО, в інший МФО або в банку. Також невиплата по кредиту тягне за собою штрафні санкції: через суд мікрофінансових компанія вимагатиме відшкодувати всю суму боргу + штрафи, які нараховуються за кожен день прострочення.

Кредитну історію (КІ) варто берегти з першого дня повноліття, так як зіпсувати її можна навіть одним пізно виплачених кредитом, а відновлювати доведеться незрівнянно довго. Тому погашати оформлений мікрокредит потрібно вчасно, навіть якщо він був відкритий онлайн. Оплатити взятий кредит можна багатьма способами: в особистому кабінеті компанії, в терміналі оплати, через касу будь-якого українського банку.


Про автора

author

Віктор Корнілов

Світ фінансів і аналітики - моя сфера діяльності і одночасно покликання по життю. Пишу статті та огляди на сайті Кредіт18, ділюся власним досвідом і експертною думкою з читачами.


Вам може бути цікаво:

 

Оновлено: 09.11.2020 в 01:04