Онлайн кредит на картку без дзвінків

Багато мікрофінансових організацій пропонують швидко отримати кредит без дзвінків, без довгих розмов та пояснень із кредитним фахівцем. Список таких МФО наведено на цій сторінці. Тут ви можете подати заявку онлайн, щоб видали займ на карту без дзвінків. Для оформлення потрібен інтернет та телефон, на який будуть приходити лише смс від кредитної організації.

Як оформити кредит без дзвінків та спілкування зі співробітниками МФО?

МФО

У деяких мікрофінансових компаніях, щоб отримати позику мало просто подати заявку онлайн. Для ухвалення рішення співробітники компанії дзвонять клієнту і задають уточнюючі питання. Така ситуація не завжди зручна для позичальника. Крім того, це затримує оформлення позики. Зазвичай, співробітники МФО роблять 2 спроби додзвону. Якщо ж клієнт не відповість на телефонний дзвінок, то цілком можливо йому відмовлять у кредитуванні. Якщо така ситуація не влаштовує позичальника, варто пошукати кредит онлайн без дзвінків.

Оформити мікрозайм на картку без дзвінків можна за таким алгоритмом:

 1. Вибрати мікрофінансову компанію, в якій можна отримати займ без телефонного дзвінка. Список таких організацій із актуальними умовами кредитування представлений на цій сторінці.
 2. Перейти на сайт МФО та на головній сторінці сайту, скористатися онлайн-калькулятором для вибору суми та терміну позики, а також розрахунку дати погашення суми до сплати.
 3. Натиснути кнопку «Отримати гроші» та перейти до реєстрації особистого кабінету.
 4. Заповнити реєстраційні дані, ознайомитися з документами щодо умов кредитування та дати свою згоду, відзначивши це галочкою у відповідному полі. Також знадобиться згода на запит кредитної історії з БКІ.
 5. Отримавши доступ в особистий кабінет, позичальник заповнює персональні дані, внісши всю необхідну інформацію в анкету, вказує спосіб отримання фінансової позики й за необхідності прив’язує банківську картку.
 6. Готова заявка надсилається до МФО на розгляд. Новому клієнту потрібно зачекати на рішення від кредитора, розгляд заявки зазвичай займає 10-15 хвилин.
 7. Після схвалення, про яке повідомлять смс, листом на пошту, в особистому кабінеті з’являться Індивідуальні умови за договором споживчого кредитування.
 8. Підписати їх потрібно смс-кодом, що прийде на телефон позичальника. Цей код є аналогом власноручного підпису та має таку саму юридичну силу.
 9. Підписавши договір, тим самим давши згоду на оформлення мікропозики на схвалених умовах, позичальник отримає гроші.

Кредит на картку без дзвінків зараховується протягом 2-3 хвилин, операція однаково швидко проводиться, що вдень, що вночі.

Які варіанти подання заявки на кредит онлайн без дзвінків та фото

варіанти подання заявки

Збільшити шанси на схвалення заявки та спростити процедуру оформлення можна, якщо вибрати швидший та простий спосіб подання заявки, а саме один із таких варіантів:

 • через систему ідентифікації BankID;
 • через Дія;
 • через соціальні мережі.

Перші два варіанти – BankID та Дія кращі, оскільки дозволяють не лише уникнути дзвінків з МФО, але й отримати позику без наявності оригіналів документів. Тобто без паспорта, ІПН і без їхніх фотографій. Документи, як і персональні дані позичальника підвантажуються в особистому кабінеті МФО.

Для надсилання заявки достатньо дописати відсутні дані, перевірити ті, що завантажилися, надати МФО дозвіл на обробку персональних даних.

Не всі МФО пропонують видачу позики через Дія та BankID. Список таких компаній ви можете знайти на нашому сайті у спеціальному розділі.

Як швидко надійдуть гроші після того, як оформив кредит на картку без дзвінків

На сьогодні МФО пропонують отримувати гроші на банківську картку, на рахунок у банку чи готівкою в офісі кредитної компанії.

З усіх варіантів отримання грошей тільки на картку вони надходять майже миттєво. Навіть якщо заявку подано вночі. Найчастіше зарахування коштів займає близько 2-3 хвилин після того, як позичальник підпише договір кредитування.

Дуже рідко бувають затримки до 1 доби, але у такому випадку причина затримок у діяльності банку, у якому відкрита карта. МФО завжди переказує гроші клієнту після того, як той підпише договір.

На рахунок позика може прийти лише через 3 банківські дні, після підписання договору, тому такий варіант менш зручний, особливо якщо гроші потрібні терміново.

Отримання в офісі не завжди підходить позичальникам через потребу особистої присутності при оформленні, втрати часу на поїздку в офіс і назад, а також надання оригіналів документів.

На нашому сайті можна вже зараз підібрати кредит онлайн на картку без дзвінків та оформити його онлайн.

Хто може взяти займ без телефонного дзвінка?

Серед клієнтів МФО можна зустріти пенсіонерів, студентів, безробітних, громадян з низьким доходом, фрілансерів та самозайнятих. Список позичальників мікрофінансових організацій ширший, ніж у банків, оскільки тут встановлені мінімальні вимоги до них.

Вимоги до позичальникаВимоги до позичальника

Для отримання позики слід відповідати наступним критеріям:

 • громадянство України;
 • вік від 18 років, без чіткої межі верхнього вікового діапазону, що дозволяє взяти позику у будь-якому похилому віці;
 • наявність реєстрації в Україні;
 • дієздатність.

Позики не видаються на тимчасово окупованих територіях. Але в іншому обмежень за місцезнаходженням позичальника немає.

Перевіряється платоспроможність клієнта, важливо, щоб він отримував будь-який дохід, який зможе спрямувати на погашення заборгованості. Ця перевірка відбувається автоматично, виходячи з тих даних, які клієнт вкаже в онлайн-заявці. Будь-яких довідок про розмір заробітної плати або пенсії не потрібно. Також співробітники МФО дуже рідко дзвонять на роботу позичальнику, щоб перевірити правдивість подання даних.

Що потрібно, щоб подати заявку?

Для подання заявки на позику потрібно всього 2 документи:

 • паспорт громадянина України;
 • ІПН.

Знадобиться телефон, який вказуватиметься як контактний, а також доступ до інтернету з будь-якого гаджета. Телефон вказується при реєстрації, на нього надходитимуть смс-повідомлення, у тому числі:

 • коди для авторизації в особистому кабінеті;
 • інформація про статус поданої заявки;
 • код для підписання договору;
 • нагадування про дату та суму погашення та інше.

Також на цей номер телефону дзвонитимуть співробітники МФО, якщо позичальник допустить прострочення.

Чи можна взяти позику без телефону?

Наявність мобільного телефону сьогодні є обов’язковою вимогою для отримання онлайн-позики. Він використовується для авторизації в особистому кабінеті, зв’язку із позичальником, надсилання йому інформаційних смс-повідомлень.

На яких умовах дають позику на карту без дзвінків?

позика на карту без дзвінків

Умови кредитування в МФО залежать від двох факторів:

 • кредитної пропозиції МФО, іноді компанії пропонують кілька програм кредитування;
 • результатів перевірки позичальника, залежно від платоспроможності та надійності позичальника, сума позики може бути знижена в порівнянні з запитуваною в заявці;
 • категорії позичальника, в деяких МФО є вигідні програми кредитування під 0 відсотків на день або спеціальні пропозиції для постійних надійних позичальників.

Сума

Кредит онлайн на картку без дзвінків рідко перевищує 15 000 гривень. Як правило, новим клієнтам є ще менша сума. І доки позичальник не поверне її без прострочення, кредитний ліміт не збільшать.

У деяких компаніях є програми кредитування до 50-100 тисяч гривень. Але вони доступні лише перевіреним клієнтам, як правило, для отримання такої великої суми потрібно звернутися до відділення МФО, навіть якщо була подана онлайн-заявка.

Позичальник сам вибирає, яка сума позики йому необхідна, вказуючи її на онлайн-калькуляторі. Але остаточне рішення скільки дати – за кредитором. Так, наприклад, кредит онлайн без дзвінків із поганою кредитною історією навряд чи буде більшим, швидше за все сума не перевищить 3000-5000 гривень.

Термін

Терміни кредитування переважно термінових позик до 30 днів. Тут позичальник має право встановлювати свої ліміти тривалості позики, кредитор схвалює цей запит без змін.

Важливо вибрати оптимальний термін, щоб не переплачувати зайвого з одного боку та мати достатньо грошей на момент погашення – з іншого. Але водночас у багатьох МФО є пророгація, яка передбачає продовження позики на строк, що дорівнює терміну кредитування або на термін до місяця.

Надійні клієнти можуть отримати довгострокові позики онлайн навіть без дзвінків. Знайти компанію, де доступні такі варіанти кредитування можна на нашому сайті.

Процентна ставка

Ставка за терміновими позиками від 0% на день. Цей мінімальний поріг доступний далеко не всім позичальникам. Програма безвідсоткового кредитування діє лише для нових клієнтів. Це свого роду маркетинговий хід, який приваблює клієнтів до МФО. Умови такої ставки передбачають, що позичальник погасить заборгованість вчасно, не допустивши прострочення. У разі прострочення, ставку змінять на стандартну, яка становить 1,5-2% на день.

Для постійних позичальників діє стандартна ставка, якщо компанія не пропонує спеціальні програми зі знижками.

На нашому сайті можна знайти позику без дзвінків із найвигіднішими умовами на сьогодні.

Погашення позики

Своєчасна оплата заборгованості за позикою гарантує, що:

 • у майбутньому позичальнику запропонують найкращі умови кредитування;
 • стан кредитної історії покращає;
 • переплата за позикою буде мінімальною.

Повернути позику потрібно відповідно до вимог кредитного договору, в якому прописується сума та дата оплати. Короткострокові позики до року гасяться одним платежем. Довгострокові можуть оплачуватись платежами раз на 2 тижні або раз на місяць, за графіком.

Позичальник за своїм бажанням може сплатити позику достроково, як частково, так і повністю. Але треба враховувати, що у деяких МФО вимагають заздалегідь попередити про такий намір. Причому просто зателефонувати не допоможе, тому що потрібне письмове повідомлення або лист на електронну пошту.

Каналів погашення заборгованості є кілька. Позичальник сам вибирає зручний для його цілей із тих варіантів, що доступні в МФО. Зазвичай хоча б один із цих варіантів безкоштовний, тобто оплата здійснюється без комісії. Решта можуть включати обов’язкову комісію від 0,5% до 3% від суми платежу.

Терміни платежу теж однакові: від кількох хвилин до 3 банківських днів, що також важливо враховувати під час виборів способу погашення. Оскільки датою повернення вважається не дата оплати, а дата надходження грошей на мікрофінансову організацію.

На сьогодні МФО пропонують такі канали оплати заборгованості:

 • в особистому кабінеті на сайті МФО;
 • у терміналах самообслуговування;
 • з рахунку мобільного телефону;
 • у касах банків;
 • через онлайн-банк;
 • в офісі МФО.

Як вирішити проблему?

Якщо так станеться, що позичальник допустить прострочення, йому обов’язково зателефонують із кредитної компанії за тим номером телефону, що зазначений у заявці. Також МФО нарахує штраф за прострочення та щоденну пеню. Якщо прострочення невелике, а можливість погасити борг є, слід зробити це якнайшвидше.

Якщо ж ситуація критична, грошей позичальник не має, то можна спробувати домовитися з МФО про продовження або про кредитні канікули.

Як продовжити кредит онлайн без дзвінків?

кредит онлайн без дзвінків

Для позичальників, які ще не допустили прострочення, але не можуть або не хочуть погашати всю суму боргу, діє послуга пролонгації. Це можливість продовжити терміни погашення за умови, що позичальник сплатить відсотки за кредитом.

Продовження оформляється через особистий кабінет. Дзвонити до МФО або приймати дзвінки від них не потрібно. Достатньо:

 • вибрати потрібну опцію «Пролонгація»;
 • сплатити відсотки за позикою.

Іноді потрібне укладання додаткової угоди, яка продовжить термін користування позикою.

Оформляючи продовження, варто пам’ятати, що ця зручна послуга дозволяє уникнути штрафу та пені за прострочення, але водночас збільшує суму переплати за рахунок збільшення терміну кредитування. А тому вдаватися до пролонгації варто лише в крайній потребі.

Кредит без дзвінків та перевірок: плюси та мінуси

кредит без дзвінків

Для багатьох позичальників головний плюс позик без дзвінків – відсутність необхідності спілкуватися телефоном з оператором кредитної компанії. Немає зайвих та неприємних питань, не потрібно надавати та підтверджувати якісь дані, оформлення відбувається швидше та комфортніше.

Але, крім цього, всі мікропозики мають інші переваги:

 • доступна широкій категорії позичальників, у тому числі тим, хто отримував відмови у кредитуванні в банках або в інших МФО;
 • можливо взяти невелику суму та оперативно розв’язувати фінансові питання;
 • не потрібно багато документів для оформлення;
 • цілодобове отримання грошей по всій країні, без прив’язки до місця роботи, проживання та реєстрації позичальника;
 • отримання грошей на картку моментально;
 • нецільове використання позики, тобто позичальник може витратити гроші на будь-які потреби.

На нашому сайті представлений список перевірених, надійних МФО, які видають позики без дзвінків позичальнику, а також без дзвінків на його роботу, рідним та близьким. Отримати таку позику можна зараз, подавши заявку онлайн.

FAQ (цікаві запитання)

❶❽+ З якого віку можна оформляти онлайн позику?

Як правило, більшість МФО України дозволяють оформляти онлайн позику з 18 років. Деякі компанії - з 21 року. Точніші умови Ви знайдете на сайті обраної Вами МФО.

📢 Які умови оформлення позики?

Кожна конкретна МФО має різні умови, які прописуються в договорі і повинні бути на офіційному сайті організації. Найпоширеніші умови:
 • Вік із 18 років, іноді з 21 року;
 • Громадянство України;
 • Наявність паспорта та ідентифікаційного коду;
 • Наявність банківської картки одного з українських банків;
 • Позитивна кредитна історія;
 • Інші нюанси та умови, які необхідно уточнювати в конкретній компанії, що Вас цікавить.

% Яка ставка буде на оформлення кредиту?

Дані умови обов'язково уточнюйте у менеджерів обраної Вами МФО, а також уважно читайте договір, щоб бути в курсі нарахування процентів за кредитом, термінів та способів погашення, а також щоб не потрапити на крючок недобросовісних кредиторів.

💵 Чи можна отримати гроші готівкою?

Деякі МФО видають позики як онлайн на картку будь-якого чи конкретного Українського банку, так і готівкою в офісі компанії. Деталі та детальну інформацію обов'язково дивіться на офіційному сайті вибраної Вами мікрокредиторної компанії.

⛔ Чи можна оформити позику на чужі дані?

Оформити позику на чужі дані НЕМОЖЛИВО. Практично всі відомі організації проводять ретельну перевірку позичальників, щоб уникнути випадків шахрайства.