Безвідсотковий кредит на картку в Україні

Інколи виникають ситуації, коли терміново потрібні гроші в борг. При цьому споживачі насамперед шукають можливість отримати безвідсотковий кредит, оскільки не бажають переплачувати банкам або кредиторам. При виникненні непередбачених обставин і майбутніх фінансових витратах кредити під 0 відсотків є хорошим варіантом. Але оформити нульовий кредит в банку часом складно. Таку позику простіше отримати в мікрофінансовій організації.

Знайдено 18 пропозицій

Идёт загрузка...

Що собою являють безвідсоткові кредити?

Отримання такого кредиту в банку пов'язане з оформленням пакету документів. При цьому найчастіше позичальники все одно платять додаткові гроші: комісію за оформлення кредиту, за розгляд заявки, за зняття коштів, за додаткові послуги, які становлять прибуток банку (наприклад СМС-банкінг, інтернет-банкінг). Таким чином, безпроцентний кредит насправді пов'язаний з необхідністю понести додаткові фінансові витрати, нехай і не завжди помітні на перший погляд. Такий вид кредиту просто невигідний банку, тому гроші за його обслуговування з вас спробують стягнути альтернативними способами.

Інший варіант пов'язаний з отриманням нульових позик в МФО. Пропозиції під нуль відсотків зустрічаються на багатьох сайтах мікрокредітних організацій. Цей варіант кредитування має свої особливості.

Як оформити позику під 0 відсотків?

Отримати нульовий кредит можна в лічені хвилини, маючи під рукою мобільний телефон з доступом до мережі. Вам необхідно лише зробити вибір між компаніями і відправити заявку через інтернет. Для заявки необхідне надання даних вашого паспорта та коду платника податків. Після заповнення анкети та реєстрації ви будете перенаправлені в особистий кабінет і там зможете оформити онлайн-заявку, прив'язати картку, зможете ознайомитись з кредитним договором і підтвердити його.

Якщо у вас виникають труднощі при заповненні анкети, зверніться в службу підтримки і з'ясуйте всі важливі питання.

Привабливим фактором для позичальників є відсутність вимог надавати довідку про доходи з місця роботи. Не потрібно мати майно для застави і немає необхідності в поручителях. Позику можна отримати в будь-який час і в будь-який день тижня. Правда, можна отримати суму, що не перевищує 15000 гривень (найчастіше це суми до 5 тисяч).

Разом з простотою оформлення компанії висувають суворі вимоги до термінів погашення кредиту, як правило ці терміни складають від 10 до 35 днів, які ні в якому разі не можна порушувати.

Як повернути гроші не переплачуючи?

Після отримання грошових коштів на сайті МФО вам надається особистий кабінет з актуальною інформацією. Ви можете в будь-який час перевіряти суму боргу, процентну ставку і термін погашення. Зручність полягає і в можливості вибрати зручний для вас спосіб повернення коштів. Повернення грошей можна зробити через інтернет (з банківської картки), сплатити в терміналах або внести суму в касі банку.

Головна вимога - вкластися в термін повернення коштів. Компанії не вимагають повернення всієї суми одним платежем. Є варіант розстрочки в кілька платежів.

Умови видачі безвідсоткового кредиту

  1. Отримання позики відбувається практично миттєво. Можна отримати кошти готівкою або вони будуть переведені на вашу банківську картку.
  2. Пропозиція дійсна для фізичних осіб. Поширюється тільки на осіб, які раніше не зверталися до даної організації. При цьому безвідсотковий кредит можна отримати тільки один раз. У всіх інших випадках вам видадуть кредит за стандартною відсотковою ставкою.
  3. Існують вимоги до віку позичальника: він повинен бути повнолітнім і не старше певного віку. Деякі онлайн-сервіси вимагають від позичальника бути не молодше 20 років і не старше 60, інші надають позики особам до 90-річного віку.
  4. Обов'язковою умовою є наявність діючої картки будь-якого українського банку, яка повинна бути випущена на ім'я позичальника. Ви повинні прив'язати картку до свого облікового запису. Сервіс проведе її верифікацію.
  5. Ви повинні надати інформацію про свій актуальний номер телефону і / або електронну пошту для зворотного зв'язку.
  6. Позичальник повинен повідомити справжні дані паспорту громадянина України та ідентифікаційний код. Необхідно уважно заповнювати анкетні дані, так як невелика помилка послужить причиною відмови і проблемами в майбутньому. На сторінці реєстрації потрібно завантажити скани певних сторінок свого паспорту.
  7. Будьте готові до телефонної розмови з експертом компанії. Під час дзвінка дайте відповіді на уточнюючі питання. При позитивному рішенні про видачу, вся сума буде перерахована вам на картку через кілька хвилин.
  8. Вам можуть відмовити в тому випадку, якщо у вас є інші кредити, прострочення або погана кредитна історія. Всі випадки індивідуальні.

Корисні поради у разі прострочення погашення кредиту

При виникненні непередбачених обставин трапляється, що немає можливості своєчасно погасити заборгованість. Уважно вивчайте договір кредитування до його оформлення, щоб знати наслідки можливого прострочення. Пам'ятайте, що безвідсотковий кредит може обернутися неприємними наслідками і фінансовими витратами при затягуванні його оплати і перевищенні терміну погашення боргу. Компанія вимагатиме оплати штрафних санкцій і пені за кожний день в сумі певного відсотка від загального боргу.

У разі прострочення закриття боргу не можна ігнорувати дзвінки компанії-кредитора. Поясніть співробітнику компанії ситуацію і ви отримаєте інформацію про можливий спосіб вирішення проблеми. У разі ігнорування дзвінків ваші дані можуть оперативно передати колекторській компанії, в такому випадку ситуація погіршиться ще більше.

Деякі компанії дають додатковий термін в три дні після крайньої дати для погашення позики. Кожна компанія надає можливість оформити пролонгацію, тобто відстрочку платежу. Термін продовження позики обирається в особистому кабінеті. При цьому клієнт повинен сплатити відсотки за кредитом, як при звичайному кредиті. Термін погашення продовжується за певну плату. Як правило продовжити термін оплати можна на 7-14 днів. Комісія за пролонгацію виплат вноситься банківським переказом або списанням з картки.

Необхідно своєчасно оформити пролонгацію платежів, якщо у вас виникли труднощі. У кожної компанії свої умови відтермінування. Таким чином тіло кредиту ви оплатите трохи пізніше, при цьому уникнете штрафів і пені, а ще збережете хорошу кредитну історію, оскільки мікрофінансові організації співпрацюють з Бюро кредитних історій.


Про автора

Віктор Корнілов
Віктор Корнілов

Світ фінансів і аналітики - моя сфера діяльності і одночасно покликання по життю. Пишу статті та огляди на сайті Кредіт18, ділюся власним досвідом і експертною думкою з читачами.

Вам може бути корисно:

 

Оновлено: 28.02.2020 в 21:55