Кредит безробітним

Читати російською

Оформити кредит безробітним в Україні - просто. Ми підібрали всі МФО, які видають позики без роботи. Вам потрібно порівняти процентні ставки, терміни, умови і подати онлайн-заявку на кращу пропозицію.


 

Взяти кредит безробітним

Що робити в ситуації, коли людині без офіційного працевлаштування терміново знадобилися кошти на власні потреби? Вихід простий - взяти позику безробітним без відмови на картку. На нашому сайті ви знайдете мікропозики під низький відсоток від кращих МФО України - вам потрібно лише відфільтрувати пропозиції, підібрати кращу процентну ставку і вибрати зручний спосіб отримання грошей.

Умови позик безробітним

Кредити безробітним миттєво видаються на наступних умовах:

Онлайн кредити безробітним і боржникам надаються в цілодобовому порядку (в автоматичному режимі) - в будь-який день тижня, навіть у вихідні і свята.

Переваги кредитів безробітним

У порівнянні з класичними банківськими кредитами, які рідко видаються безробітним громадянам України, мікрокредити від МФО приємно виділяються таким переліком переваг:

При цьому вимоги до позичальника мінімальні: від вас буде потрібно вказати вік, паспортні дані, можливі джерела доходів, за якими ви плануєте розплачуватися в майбутньому.

Застерігаємо вас від оформлення кредитів, якщо ви з самого спочатку не впевнені в своєчасному закритті боргу: в такому випадку ви зіткнетеся з величезними штрафними санкціями, а в кінцевому рахунку будете мати справу з колекторськими компаніями.

Способи видачі кредитів безробітним

Позики для безробітних можна отримати будь-яким зручним способом - на картку ПриватБанку, на свій банківський рахунок або в касі МФО. Повертати ж кредит не менше просто, ніж його отримувати: через касу будь-якого українського банку, через термінал самообслуговування або через сайт МФО.


Про автора

author

Віктор Корнілов

Світ фінансів і аналітики - моя сфера діяльності і одночасно покликання по життю. Пишу статті та огляди на сайті Кредіт18, ділюся власним досвідом і експертною думкою з читачами.


Вам може бути цікаво:

 

Оновлено: 04.01.2021 в 22:00