Кредит по паспорту

Читати російською

На нашому сайті можна отримати позику за паспортом терміново. Ми підібрали найкращі МФО України, які видають кредит тільки за паспортом: порівнюйте процентні ставки і подавайте онлайн заявку на кращу пропозицію.


 

Взяти кредит за паспортом терміново в Україні

Оформити позику за паспортом можна практично в будь-якій МФО України в 2021 році. Гроші видаються на картку вже через пару хвилин після подачі заявки (в окремих випадках до 30 хвилин). Якщо вам терміново знадобилися гроші, а під рукою є тільки паспорт, сміливо розраховуйте на мікрофінансові організації: позики без зайвих питань прямо на картку.

Переваги отримання кредиту за паспортом

Кредит онлайн за паспортом можна оформити майже миттєво, але це не єдина його перевага. Існує ряд інших переваг, серед яких:

Виходячи з перерахованих вище переваг можна зробити висновок, що кредити за паспортом є більш доступними і привабливими для населення, ніж звичайні банківські кредити. Однак перед оформленням заявки варто ретельно вивчити умови такої позики.

Умови позик за паспортом

Сьогодні термінова позика за паспортом без відмови видається на суму не більше 10 000 гривень, з максимальним терміном до 30 днів. При цьому процентна ставка може становити до 2% в день, що не мало. Для нових клієнтів передбачені привабливі знижки: більшість МФО видає перший кредит під 0%.

Щоб подати заявку на кредит за паспортом, виберіть у верхній частині нашого сайту МФО з найкращими, на вашу думку, умовами кредитування, після чого натисніть кнопку "оформити кредит". Ви потрапите на сайт фінансової організації, де від вас буде потрібно заповнити електронну онлайн-заявку. При цьому вам знадобиться завантажити скани свого паспорта (відповідно до інструкції компанії).

Вимоги до отримання позик за паспортом

Основні вимоги зводяться до наступного короткого переліку:

Зазначені вимоги дозволяють практично будь-якому повнолітньому мешканцю України оформити кредит, маючи тільки паспорт і доступ в інтернет.

Способи отримання кредиту за паспортом

Існує 3 основних способи для отримання грошей в борг по паспорту:

Погасити позику, взяту в інтернеті, можна одним з цих же способів. Крім того, багато терміналів самообслуговування приймають оплату кредитів.

На яку картку можна отримати кредит

Насправді, отримати кредит за паспортом можна на картку будь-якого банку України. Зазвичай не виникає жодних проблем у власників таких карток:

Навіть якщо ви не знайшли назву свого банку в вищепереліченому списку, швидше за все ви не зіткнетеся з труднощами в отриманні грошей на картку за паспортом: оформляйте заявку в МФО з найкращими умовами, і вже через 5-10 хвилин гроші опиняться на вашому банківському рахунку.


Про автора

author

Віктор Корнілов

Світ фінансів і аналітики - моя сфера діяльності і одночасно покликання по життю. Пишу статті та огляди на сайті Кредіт18, ділюся власним досвідом і експертною думкою з читачами.


Вам може бути цікаво:

 

Оновлено: 04.01.2021 в 22:02