Позики без довідок

Читати російською

Оформіть на нашому сайті швидку позику без довідок про доходи. Виберіть кращі умови за сумою, терміном і вигідною відсотковою ставкою та відправте заявку онлайн.


 

Взяти позику без довідок

У 2021 році більшість громадян України можуть брати позики без довідок - цілодобово і без відмови. Оформити мікропозику такого типу вийде швидко і без будь-яких проблем.

Умови отримання позик без довідок

Отримати гроші в кредит без довідки про доходи зовсім не складно. У більшості випадків МФО нічого не вимагають від своїх клієнтів, крім наявності ідентифікаційного коду та паспорта. Однак варто враховувати, що такий займ на картку без довідок про доходи має свої специфічні особливості:

...але є плюси:

Базові вимоги до позичальника

Для отримання позики без довідок і поручителів, позичальник повинен відповідати мінімальним вимогам, які встановлені більшістю МФО:

Як оформити онлайн займ без довідок?

Щоб взяти позики без довідок за допомогою сайту credit18.com.ua, знайдіть для себе найвигідніші пропозиції у верхній частині сторінки. Після цього оформіть онлайн-заявку на позику і заповніть анкету на отримання кредиту. Якщо МФО дасть позитивне рішення по кредиту, вам прийде відповідь по СМС. Отримати мікрокредит можна будь-яким обраним вами способом.

Способи отримання і погашення позики

Онлайн позику без довідок про доходи можна отримати наступними способами:

Для погашення заборгованості ви можете скористатися терміналом самообслуговування, сайтом компанії, або банківським платежем, оформленим через відділення будь-якого банку України.


Про автора

author

Віктор Корнілов

Світ фінансів і аналітики - моя сфера діяльності і одночасно покликання по життю. Пишу статті та огляди на сайті Кредіт18, ділюся власним досвідом і експертною думкою з читачами.


Вам може бути цікаво:

 

Оновлено: 04.01.2021 в 22:02