Взяти позику готівкою в Києві

Читати російською

Позику готівкою можна отримати терміново, якщо звернутися за допомогою в МФО (мікрофінансова організація). Останнім часом популярність мікрофінансових організацій стрімко зростає. Позичальників привертає той факт, що фінансові організації лояльніше ніж банки відносяться до поганої кредитної історії клієнтів, менш суворі до відсутності довідок, що підтверджують офіційний дохід. Мікрокредит готівкою видається на руки практично без відмови!


 

Як отримати позику готівкою?

Отримати мікропозику можна цілодобово. В Києві МФО працюють 24/7/365, без вихідних і перерв на свята. Оформити готівковий займ можна двома основними способами:

При відвідуванні офісу відбувається спілкування з кредитним менеджером, яке займає зазвичай 10-15 хвилин. По суті, це звичайне анкетування, при цьому ваша кредитна історія не перевіряється, а шанс отримати схвалення за позикою становить практично 100 відсотків для будь-якого клієнта. Позикові кошти перераховуються на банківські картки або видаються готівкою в касі компанії. Крім того, першу мікропозику в більшості випадків можна отримати на карту без відсотків.

Вимоги до позичальника

Основні вимоги МФО зводяться до наступних:

Для оформлення мікрокредиту готівкою досить двох документів - паспорта та коду. Позику може отримати практично кожен дорослий житель України: кредити видаються молодим людям з 18 років, студентам, пенсіонерам. Незважаючи на високі шанси на схвалення кредиту, критерії підтвердження заявок у різних МФО різні. Якщо отримано відмову в одній компанії, завжди можна звернутися в іншу.

Способи погашення готівкою

Існує безліч способів погашення мікропозик. Навіть якщо ви отримали мікропозику готівкою, повертати її можна іншим способом, який буде зручним:

Таким чином, оформивши кредит готівкою, ви можете повернути його, не встаючи з дивану, або через найближчий до вас термінал.


Про автора

author

Віктор Корнілов

Світ фінансів і аналітики - моя сфера діяльності і одночасно покликання по життю. Пишу статті та огляди на сайті Кредіт18, ділюся власним досвідом і експертною думкою з читачами.


Вам може бути цікаво:

 

Оновлено: 04.01.2021 в 22:01