Взяти позику без поручителів і довідок

Читати російською

Щоб оформити позику без поручителів на картку, вам потрібно оформити онлайн-заявку через наш сайт. Тут наведені перевірені МФО 2021 року, які пропонують низькі процентні ставки по кредитам.


 

Де взяти вигідний кредит без поручителів

На нашому сайті зібрано понад 30 перевірених мікрофінансових організацій України, що видають гроші в борг без поручителів зі ставкою 1-2% в день. Шукаєте найбільш вигідні пропозиції? Вибирайте в верхній частині сайту компанії, що надають кошти новим клієнтам під 0.01% - в такому випадку ви позичите кошти без зайвих витрат.

Переваги позик без поручителів

Існує кілька причин оформити позику на картку без поручителів в режимі онлайн:

Перераховані причини підштовхують багатьох клієнтів звертатися саме в МФО, а не в класичні банки: таким чином жителі України отримують ширші можливості для вирішення власних фінансових труднощів.

Вимоги до позичальника

Для отримання кредиту без поручителів необхідно відповідати наступним вимогам:

Кредит без поручителів можна оформити навіть через інтернет 24/7, однак для цього потрібно мати при собі паспорт і код.

Як оформити позику без поручителів?

Щоб оформити позику без довідок і поручителів на картку, потрібно слідувати простому алгоритму:

  1. Виберіть компанію на нашому сайті, підібравши для себе кращі умови надання кредиту. Далі натисніть кнопку "оформити кредит", щоб перейти на сайт компанії;
  2. На сайті компанії оформіть онлайн-заявку, вказавши суму кредиту, термін і дані про себе;
  3. Підтвердіть заявку, ввівши смс-код;
  4. Дочекайтеся відповіді від МФО: в разі позитивного рішення ви моментально отримаєте гроші на картку.

Враховуйте, що після подачі заявки на оформлення кредиту час розгляду може займати 10-30 хвилин.

Як погасити позику без поручителів?

Перш ніж оформити кредит, обов'язково читайте умови договору, щоб точно знати, як можна погасити позику без застави та поручителів в конкретно взятій мікрофінансової організації. Різні МФО можуть виставляти різні вимоги. Зазвичай погашення позики можна робити через будь-які зручні клієнту способи, однак іноді фінансова компанія вимагає погашати кредит таким же способом, яким ви отримували гроші. На сьогоднішній день клієнтам доступні наступні способи погашення:

Вибираючи для себе зручний спосіб погашення, необхідно пам'ятати про можливу наявність комісії і тривалість терміну проведення платежу (наприклад, банківський переказ може здійснюватися кілька днів, що може спричинити за собою прострочення кредиту).

Позика без поручителів в 2021 році

На сьогоднішній день оформити позику без поручителів, застави та перевірки кредитної історії цілком можливо. Вам всього лише необхідно подати заявку в одну або кілька МФО і дочекатися відповіді.


Про автора

author

Віктор Корнілов

Світ фінансів і аналітики - моя сфера діяльності і одночасно покликання по життю. Пишу статті та огляди на сайті Кредіт18, ділюся власним досвідом і експертною думкою з читачами.


Вам може бути цікаво:

 

Оновлено: 04.01.2021 в 22:02