Позики з поганою кредитною історією

Читати російською

На нашому сайті ви можете взяти позику з поганою кредитною історією. Ми підібрали найкращі МФО України, які видають позики з поганою КІ. Порівнюйте умови і подайте онлайн-заявку на кращу пропозицію.


 

Взяти позику з поганою кредитною історією

Терміново потрібні гроші для вирішення власних матеріальних проблем, але банки відмовляють через негативну репутацію в минулому, або через наявність діючих прострочень? В українських МФО щодня видаються онлайн кредити навіть з поганою кредитною історією! При цьому все відбувається без перевірок і тривалого очікування рішення: схвалення можна отримати за кілька хвилин, навіть маючи незакриті борги в банках або інших МФО.

Умови мікропозик з поганою КІ

Мікрофінансові компанії лояльно ставляться до клієнтів, чия кредитна історія зіпсована з тих чи інших причин, при цьому клієнтам надаються вельми привабливі умови:

Важливо пам'ятати, що МФО - відмінний шанс для поліпшення поточної кредитної історії: своєчасно виплачуючи взяті мікрокредити, ви швидко оздоровите власний кредитний рейтинг, що в подальшому відкриє вам двері на кредитування як в будь-яких МФО, так і в звичайних банках.

Хто може оформити позику з поганою кредитною історією терміново?

Вимоги до позичальника зазвичай мінімальні, навіть якщо кредитний рейтинг клієнта низький:

Щоб терміново оформити позику від вас буде потрібно тільки паспорт і код: фінансова компанія приймає рішення щодо укладення кредитного договору практично миттєво.

Отримати позику без кредитної історії онлайн

Для оформлення онлайн заявки на отримання кредиту без кредитної історії перш за все ознайомтеся з усіма доступними організаціями, представленими у верхній частині сторінки. Порівняйте умови: розмір процентної ставки, термін, максимальний розмір суми, швидкість видачі грошей. Вибравши найбільш вигідні пропозиції, натисніть кнопку "оформити кредит", після чого заповніть онлайн заявку. Після цього ви можете отримати схвалення по кредиту, навіть не маючи ніякої кредитної історії.

Для підвищення ваших шансів на отримання позики рекомендуємо відправляти заявку відразу в кілька компаній. У разі позитивного результату ви отримаєте гроші або на карту, або готівкою в касі компанії. Для погашення боргу ви зможете розрахуватися як готівкою, так і через онлайн-сервіси.


Про автора

author

Віктор Корнілов

Світ фінансів і аналітики - моя сфера діяльності і одночасно покликання по життю. Пишу статті та огляди на сайті Кредіт18, ділюся власним досвідом і експертною думкою з читачами.


Вам може бути цікаво:

 

Оновлено: 04.01.2021 в 22:01