Супер кредит на карту онлайн в Україні

Серед позичальників України найпопулярнішим та затребуваним способом отримання грошей від МФО є суперкредит на картку. Усі кредитні компанії, що працюють через інтернет, пропонують цей спосіб видачі. Список цих організацій представлено на нашому сайті. Супер займ на карту видається цілодобово, для його отримання слід обрати МФО, подати заявку-онлайн до компанії та підписати договір. Зарахування грошей на картку українського банку майже миттєве.

Супер кредит на карту: плюси та вигода

Позики на картки можна назвати супер пропозицією від МФО, оскільки тільки вони мають всі переваги, які характерні для цього виду кредитування:

 • автоматичне схвалення заявки на займ, без дзвінків клієнту та без візитів до офісу МФО, всього за 3 хвилини;
 • проста та швидка реєстрація на сайті МФО, яка потрібна лише один раз перед оформленням першої позики;
 • цілодобова клієнтська підтримка та допомога співробітників кредитного сервісу;
 • зручна форма отримання грошей з можливістю подальшого зняття готівки, оплат в інтернеті, переказів та інших операцій, які доступні власнику банківської картки;
 • можливість підключення безакцептного списання заборгованості з картки, щоб не пропустити дату погашення та не допустити прострочення;
 • як мінімум один варіант погашення заборгованості моментально та без комісії;
 • продовження позики за потреби.

Мікропозика на карту вигідна позичальнику, оскільки видається без комісій за розгляд заявки та за переказ грошей одержувачу. Крім того, якщо кредит оформляє новий клієнт МФО, йому доступна ставка від 0 відсотків на день, тобто майже без переплат.

На яку банківську картку можна отримати суперкредит онлайн

супер кредит онлайн

Отримання займа можливе не на будь-яку картку. Платіжний інструмент має відповідати певним вимогам. Гроші переказуються лише на карту українського банку, яка належить позичальнику. Вона не може бути віртуальною, це має бути пластикова картка, платіжна система Visa або Mastercard. Іноді потрібно, щоб на рахунку була невелика сума, необхідна для верифікації картки.

Якщо позичальник не має потрібної банківської картки, то він може оформити позику на свій розрахунковий рахунок або картковий рахунок. В останньому випадку гроші надійдуть також на карту, але переказ може зайняти трохи більше часу. Якщо позику на картку зараховують майже моментально (за 2-3 хвилини), то кошти можуть прийти протягом 1 доби.

Також можна оформити займ з отриманням готівкою в офісі. Для цього варто заздалегідь подати заявку до МФО, отримати схвалення і вже прийти в офіс за грошима.

Як правильно оформити суперкредит на картку, щоб у МФО не відмовили

Вимоги МФО до позичальника обмежуються лише 3 пунктами:

 • громадянство України;
 • вік від 18 років, іноді віковий діапазон трохи вищий – від 23 років;
 • наявність реєстрації в Україні.

Щодо працевлаштування та розміру доходу, то ця інформація вказується в анкеті позичальника, але документально довідками чи виписками із трудової книжки не підтверджується. З документів позичальник має надати паспорт громадянина України та ІПН. Вкрай рідко потрібно щось додатково, наприклад, пенсійне посвідчення.

Щоб у МФО не відмовили слід:

 • відповідати вимогам до позичальника;
 • завантажити в особистому кабінеті на сайті МФО фото чи скани документів;
 • зробити селфі з паспортом у руках, якщо це передбачено правилами видачі позик;
 • надати достовірну та повну інформацію, внісши дані до анкети;
 • використовувати для отримання грошей картку, яка відповідає критеріям МФО.

Процес отримання позики на картку українського банку при першому зверненні до МФО:

 1. Виберіть кредитну компанію зі списку на цій сторінці.
 2. Перехід на сайт МФО та вибір суми та терміну позики.
 3. Реєстрація власного кабінету, заповнення профілю.
 4. Прив’язування банківської картки.
 5. Надсилання заявки на розгляд.
 6. Отримання рішення про видачу позики.
 7. Підписання договору та отримання грошей на картку.

Постійні позичальники оформляють супер кредит на карту онлайн швидше, тому що їм достатньо вказати суму та термін, отримати позитивне рішення та гроші.

Погашення заборгованості та продовження позики, якщо нічим її сплатити

погашення заборгованості

Короткострокова позика на картку оплачується однією сумою, що включає тіло кредиту та нараховані відсотки. Позичальник повинен повернути борг не пізніше терміну, зазначеного в договорі, але може погасити й достроково, в тому числі повністю або частково. У разі дострокового погашення кредитор перерахує відсотки з урахуванням фактичного користування грошима, зменшивши їх.

Повернути кредит можна одним зі способів, які пропонує кредитна компанія. На сьогодні доступні такі варіанти оплати:

 • через інтернет: в онлайн-банку, в особистому кабінеті на сайті МФО, через Смартгроші Київстар;
 • офлайн: у касах банку, в офісах МФО, терміналах.

Погашаючи борг, позичальник повинен враховувати, що може стягуватися комісія, яку він також має сплатити. Терміни проведення платежу залежать від обраного способу, наприклад, при погашенні в особистому кабінеті МФО, кошти кредитора надійдуть моментально. А ось при погашенні в касі банку протягом 3 днів.

Пролонгація позики, одержаної на карту

Умовами кредитування переважно МФО передбачають можливість продовження позики, якщо позичальник бачить у цьому необхідність. Пролонгація доступна терміном до 30 днів, число продовження може бути обмежено.

Для підключення цієї послуги слід сплатити відсотки за кредитом та активізувати її в особистому кабінеті.

Продовження дає змогу уникнути штрафів, а також появи негативних записів у кредитній історії. Але воно збільшує загальну переплату за позикою.

Список МФО, що видають суперкредит

список МФО

На нашому сайті представлений каталог МФО України, в якому присутні всі компанії, які видають займ на картку. Список постійно оновлюється, включає як нові, так і відомі мікропозики.

Для швидкого отримання грошей слід вибрати 1-2 варіанти, перейти на сайт компанії та там продовжити оформлення.

FAQ (цікаві запитання)

❶❽+ З якого віку можна оформляти онлайн позику?

Як правило, більшість МФО України дозволяють оформляти онлайн позику з 18 років. Деякі компанії - з 21 року. Точніші умови Ви знайдете на сайті обраної Вами МФО.

📢 Які умови оформлення позики?

Кожна конкретна МФО має різні умови, які прописуються в договорі і повинні бути на офіційному сайті організації. Найпоширеніші умови:
 • Вік із 18 років, іноді з 21 року;
 • Громадянство України;
 • Наявність паспорта та ідентифікаційного коду;
 • Наявність банківської картки одного з українських банків;
 • Позитивна кредитна історія;
 • Інші нюанси та умови, які необхідно уточнювати в конкретній компанії, що Вас цікавить.

% Яка ставка буде на оформлення кредиту?

Дані умови обов'язково уточнюйте у менеджерів обраної Вами МФО, а також уважно читайте договір, щоб бути в курсі нарахування процентів за кредитом, термінів та способів погашення, а також щоб не потрапити на крючок недобросовісних кредиторів.

💵 Чи можна отримати гроші готівкою?

Деякі МФО видають позики як онлайн на картку будь-якого чи конкретного Українського банку, так і готівкою в офісі компанії. Деталі та детальну інформацію обов'язково дивіться на офіційному сайті вибраної Вами мікрокредиторної компанії.

⛔ Чи можна оформити позику на чужі дані?

Оформити позику на чужі дані НЕМОЖЛИВО. Практично всі відомі організації проводять ретельну перевірку позичальників, щоб уникнути випадків шахрайства.