Терміновий кредит в Україні

Читати російською

У наш час кредитування є дуже поширеною послугою серед жителів України. Замість того, щоб звертатися в банки, сьогодні набагато зручніше скористатися послугами отримання кредиту онлайн відразу на банківську картку.


 

Як оформити терміновий кредит на картку?

Якщо ви плануєте отримати швидку позику через сайт мікрофінансової організації, не дивуйтеся простоті процедури: це дійсно набагато простіше і швидше, ніж звертатися за отриманням грошей в банк. До того ж існують і інші позитивні моменти в кредитуванні через інтернет.

Переваги онлайн-кредитування наступні:
Умови отримання миттєвого займу

Щоб оформити швидкий кредит, вам не потрібно відпрошуватися з роботи, залишати вдома маленьких дітей чи літніх батьків, ходити по інстанціях за всіма документами і довідками, переконувати співробітників банку, шукати поручителів, приносити з місця роботи документи про ваші доходи, вчитуватися в кредитний договір на 20+ сторінок і стояти в черзі. Щоб отримати швидку позику потрібна мінімальна кількість інформації. Щоб громадянам, які бажають оформити кредит, було максимально зручно, мікрокредитні організації проводять свою діяльність цілодобово, без вихідних і перерв на державні свята.

Що вимагають від позичальника

Отримання кредиту для нас звично асоціюється з підготовкою багатьох документів, походами по установам за довідками, з необхідністю вистояти черги в банках, а також з тривалим очікуванням позитивного рішення. На противагу цим турботам мікрофінансові організації можуть надати вам миттєвий кредит. Час між подачею заявки і отриманням відповіді мінімальний.

Переваги МФО полягають у мінімальних вимогах:

Дуже зручно, що немає вимог мати рахунок в якомусь конкретному банку. Карта може бути видана будь-яким з українських банків.

Які дії потрібно зробити для отримання грошей за 15 хвилин

Вам не буде потрібно багато часу для того, щоб оформити заявку на отримання кредиту. А сам процес відрізняється комфортністю і зручністю, на відміну від оформлення банківського кредиту.

Сама процедура оформления максимально проста.

Якщо ви хочете отримати миттєвий кредит онлайн, це можливо в будь-який час доби, як вдень, так і вночі.

Для оформлення вам буде потрібно:

Заявку на позику розглянуть протягом короткого часу. Якщо інформація правдива і відповідає дійсності, гроші будуть переведені на зазначений вами рахунок не пізніше, ніж через 15 хвилин.

Для того, щоб максимально скоротити час отримання кредиту, варто подати заявки не в одну, а в кілька організацій. При цьому не потрібно перейматись, що ненароком будуть оформлені зайві кредити - у будь-якому разі після позитивної відповіді ви мусите підтвердити власну заявку, ввівши смс-код. Якщо цього не зробити, заявку буде автоматично скасовано.

Трапляється, що експерти МФО дзвонять по вашому телефонному номеру. Не потрібно хвилюватися, це відбувається в тих випадках, коли потрібно уточнити інформацію. Зазвичай через це не сповільнюється видача позики.

Як повернути кредит?

МФО дають можливість вибрати способи, за допомогою яких можна швидко й безпечно погасити заборгованість.

Оплату можна провести в терміналі самообслуговування.

Для цього знайдіть серед іконок компаній потрібну, введіть, слідуючи підказкам, всі дані, і оплатіть. Зверніть увагу на те, що за операцію переказу грошей в терміналі доведеться заплатити певний відсоток від суми переказу. Враховуйте це, коли розраховуєте суму, яку будете вносити, щоб потім не виявилося, що у вас залишився борг перед компанією. Гроші надійдуть на рахунок організації протягом 3 днів.

Як оплатити кредит онлайн через інтернет

Зайдіть на офіційний сайт організації, там потрібно авторизуватися і ввести логін і пароль, після цього відкриється особистий кабінет. Потрібно вибрати послугу - погашення позики, і виконати інструкції по оплаті. Потрібно, щоб на вашій банківській картці була необхідна сума, рекомендуємо заздалегідь перевірити це, також необхідно дізнатися, чи не передбачена комісія за таку операцію. Перевага такого способу погашення моментального кредиту в тому, що гроші будуть зараховані на рахунок фінансової організації негайно.

Оплата у відділенні банку

Щоб погасити кредит онлайн, ви можете прийти в будь-яке відділення будь-якого банку в Україні. У касі банку від вас буде потрібно повідомити реквізити фірми, які ви можете взяти з офіційного сайту, і ІПН. Вам доведеться сплатити комісію за проведення операції з переказу коштів на рахунок компанії, вона може становити 30 гривень і навіть більше, в залежності від обраного вами банку. Щоб кошти надійшли в компанію, потрібно до 3 днів.


Про автора

author

Віктор Корнілов

Світ фінансів і аналітики - моя сфера діяльності і одночасно покликання по життю. Пишу статті та огляди на сайті Кредіт18, ділюся власним досвідом і експертною думкою з читачами.


Вам може бути цікаво:

 

Оновлено: 13.11.2020 в 01:25