Довгостроковий кредит онлайн на картку без відмови в Україні

Довгостроковий кредит онлайн на карту – це спеціальна фінансова пропозиція, що вигідно відрізняється простим оформленням та швидкістю отримання грошей на тлі тривалого терміну кредитування. Цей вид термінового кредитування краще за мікропозики, оскільки дозволяє відразу вирішувати фінансові труднощі, а погашення розтягнути на період до 6-12 місяців.

Де оформити кредит онлайн на картку на тривалий термін

де оформити кредит онлайн

Позику на тривалий термін пропонують не всі мікрофінансові організації України. Більшість компаній сконцентрована на короткостроковому кредитуванні, тому що цей варіант популярніший у позичальників і несе менше ризиків для кредитора. Але підібрати довгострокові позики у МФО можна.

На нашому сайті представлені всі мікрофінансові організації України, в яких доступний довгостроковий займ на карту онлайн із щомісячним погашенням. Кредитори працюють як у режимі онлайн із відправкою заявки через інтернет та видачею грошей без візиту в офіс, так і офлайн. В останньому випадку також є можливість подання заявки із сайту МФО, але підписання договору та отримання коштів відбувається в офісі кредитора.

Як гарантовано взяти довгостроковий кредит онлайн на картку

Взяти кредит зі 100% гарантією хотів би кожен позичальник. Щоб МФО та банк не відмовляли, необхідно:

 • відповідати вимогам кредитора;
 • надати документи, що підтверджують офіційний дохід, що дозволить погашати кредит без затримок та труднощів;
 • мати хорошу кредитну історію, в ідеалі без прострочень у минулому.

Гарантію отримання кредиту неможливо дати нікому, але можна підвищити можливість схвалення заявки на кредит на тривалий термін з поганою кредитною історією. Для цього варто:

 • надати довідки про заробітну плату, пенсію, доказ отримання інших доходів, наприклад, гонорари, плати за здачу в оренду нерухомості або іншого майна, виписки про отримання відсотків за депозитом та інше;
 • покращити стан кредитної історії, шляхом закриття непотрібних кредитних карток, погашення прострочок;
 • надати банку докази працевлаштування.

Кредитор, що видає довгостроковий кредит онлайн на картку без відмови, обов’язково перевірить надійність та платоспроможність позичальника, зробить запит його кредитної історії.

Вимоги до позичальників та документи

вимоги до позичальників

Отримання довгострокової позики можливе громадянами України, які відповідають вимогам МФО:

 • вік від 18-23 років, залежить від умов конкретної МФО;
 • наявність повної дієздатності та правоздатності;
 • офіційне працевлаштування чи приватне підприємництво;
 • постійна реєстрація в Україні;
 • наявність мобільного телефону;
 • надання повного пакета документів.

Список документів як мінімум може включати паспорт громадянина України та ІПН. Але найчастіше потрібні й додаткові документи, серед яких є довідки про заробітну плату, пенсійне посвідчення, копії трудової книжки, трудові договори.

Кредити на тривалий термін можуть видаватись і під заставу майна або з поручителем.

Чи реально взяти довгостроковий кредит без довідки про зарплату?

Вимога про надання довідки про заробітну плату для клієнтів, які оформлюють довгострокові кредити, є не у всіх МФО. Низка компаній готові видавати гроші в борг на період від трьох місяців навіть без підтвердження платоспроможності клієнта. Але в такому разі кредит може мати низку особливостей:

 • невелика сума;
 • підвищена ставка;
 • доступний лише позичальникам з гарною кредитною історією або лише постійним надійним клієнтам МФО.

Умови, на яких дають займ на тривалий термін онлайн

займ на тривалий термін онлайн

Умови кредитування за довгостроковими кредитами залежить від МФО:

 • суми встановлюються рамками кредитної пропозиції, більшість програм передбачає отримання до 100-150 тисяч гривень;
 • терміни вибираються позичальником, зазвичай, зустрічаються пропозиції на 3, 6 і 12 місяців, без можливості пролонгації;
 • відсотки, встановлюються протягом дня: пропозицій під 0 відсотків щодня немає, але більшість ставок нижче, ніж у короткостроковим позиках до зарплати – 0,25-1,0% щодня.

Кінцеві умови кредитування залежить від результатів перевірки позичальника. Зазначаються вони у договорі кредитування.

Особливості погашення позики терміном понад 1 місяць

Довгострокові позики погашаються згідно з графіком, який отримує позичальник разом із договором кредитування. Графік встановлює дату погашення та суму до оплати. Як правило, схема нарахування відсотків ануїтетна, тобто погашення рівними платежами раз на місяць чи раз на 2 тижні.

Позичальник може сплатити заборгованість достроково, як повністю повернувши всю суму боргу з відсотками термін кредитування, так і частково. У разі часткового погашення графік платежів змінюється – кредитор робить перерахунок з урахуванням дострокової оплати та видає новий графік. Сума переплати у такому разі знижується.

Вносити платежі в рахунок погашення заборгованості можна одним із тих способів, що пропонує МФО:

 • у офісі МФО, якщо компанія працює через мережу офісів;
 • в особистому кабінеті на сайті МФО, де платіж проводиться з картки;
 • у касі банку, оформивши платіж на реквізити кредитної компанії;
 • в онлайн-банку, виконавши платіж із картки або з рахунку.

Оплату заборгованості може проводити як сам позичальник, так і інші особи. Під час проведення платежу необхідно вказувати номер та дату кредитного договору.

Прострочення по довгостроковій позиці – що робити?

Поява прострочення за довгостроковою позикою спричинить:прострочення по довгостроковій позиці

 • нарахування штрафу, пені та інших санкцій, передбачених договором;
 • погіршення якості кредитної історії, оскільки інформація про прострочення позначиться на досьє позичальника.

Пролонгація за довгостроковими позиками не передбачена. Боржнику можуть запропонувати кредитні канікули. Є ймовірність, що кредитор піде на зустріч і надасть їх, якщо позичальник доведе, що у нього значно погіршився фінансовий стан: втрата роботи, тривала хвороба. Підтверджувати своє складне фінансове становище потрібно документами, які додаються до заяви отримання кредитних канікул. Важливо розуміти, що канікули не означають, що кредит не потрібно платити, вони лише тимчасово знижують фінансове навантаження на клієнта шляхом відтермінування погашення тіла позики або відсотків. Зрештою, довгостроковий кредит потрібно повернути повністю.

Що робити, якщо в МФО не дали довгостроковий займ на картку онлайн із щомісячним погашенням?

Кредитування в МФО є більш доступним, ніж аналогічна фінансова послуга в банку. Тут простіше та швидше отримати гроші у борг. Але якщо так сталося, що навіть МФО відмовляє у видачі довгострокового кредиту, варто спробувати оформити короткострокову позику. Для її отримання потрібно менше документів, а вимоги до позичальників лояльніші.

Багато МФО пропонують продовження (пролонгацію) короткострокових займів, якщо клієнт цього потребує. Таким чином, займ на 30 днів може стати займом на 90 днів, якщо 2 рази його продовжити. Зловживати цією послугою не можна, тому що короткострокові позики дорожчі. Але в окремих випадках можна розглянути такий варіант кредитування.

Довгостроковий онлайн кредит – це альтернатива банківському кредитуванню, яке з різних причин недоступне для багатьох позичальників. Підібрати та оформити таку позику можна швидко, подавши заявку до МФО з нашого сайту.

FAQ (цікаві запитання)

❶❽+ З якого віку можна оформляти онлайн позику?

Як правило, більшість МФО України дозволяють оформляти онлайн позику з 18 років. Деякі компанії - з 21 року. Точніші умови Ви знайдете на сайті обраної Вами МФО.

📢 Які умови оформлення позики?

Кожна конкретна МФО має різні умови, які прописуються в договорі і повинні бути на офіційному сайті організації. Найпоширеніші умови:
 • Вік із 18 років, іноді з 21 року;
 • Громадянство України;
 • Наявність паспорта та ідентифікаційного коду;
 • Наявність банківської картки одного з українських банків;
 • Позитивна кредитна історія;
 • Інші нюанси та умови, які необхідно уточнювати в конкретній компанії, що Вас цікавить.

% Яка ставка буде на оформлення кредиту?

Дані умови обов'язково уточнюйте у менеджерів обраної Вами МФО, а також уважно читайте договір, щоб бути в курсі нарахування процентів за кредитом, термінів та способів погашення, а також щоб не потрапити на крючок недобросовісних кредиторів.

💵 Чи можна отримати гроші готівкою?

Деякі МФО видають позики як онлайн на картку будь-якого чи конкретного Українського банку, так і готівкою в офісі компанії. Деталі та детальну інформацію обов'язково дивіться на офіційному сайті вибраної Вами мікрокредиторної компанії.

⛔ Чи можна оформити позику на чужі дані?

Оформити позику на чужі дані НЕМОЖЛИВО. Практично всі відомі організації проводять ретельну перевірку позичальників, щоб уникнути випадків шахрайства.