Нові онлайн кредити на карту в МФО України, новинки 2022

Шукаючи, де взяти гроші у борг, громадяни розглядають усі доступні варіанти. І одним із таких варіантів є нові кредити онлайн. Вони видаються як вже відомими МФО, які пропонують клієнтам кращі умови й нові вигідні програми кредитування, так і компаніями, що недавно відкрилися, в яких простіше оформити позику на будь-які цілі. На цій сторінці представлений список МФО, в яких швидко дають нові онлайн-кредити. Для отримання мікропозики слід порівняти умови, вибрати найкращі та подати заявку на оформлення.

Нові кредити онлайн з найкращими умовами на сьогодні

кредити онлайн

Всі нові мікрокредити відрізняються однією особливістю – це спеціальні умови для клієнтів, які звернулися до перших. Ставки за такими програмами стартують від 0 відсотків на день. Водночас вимоги до позичальників та пакету документів мінімальні.

На нашому сайті представлені МФО, в яких видаються нові онлайн-кредити. Кредитування здійснюють мікрофінансові організації, які мають ліцензію НБУ, відповідають нормам українського законодавства та працюють у правовому полі України.

Скористатися кредитними послугами можуть громадяни країни, яким терміново знадобилися гроші на їхні особисті потреби: покупки, оплата рахунків, лікування та медичне обстеження, ремонти та інші цілі.

Вигідні умови доступні для:

 • нових позичальників, які не брали в МФО позику та користуються її послугами вперше;
 • постійних клієнтів, які беруть позику в рамках спеціальних програм зі зниженими ставками з використанням промокоду або акцій.

Пропонують кредит онлайн нові МФО та відомі компанії. Підберіть кредитора зі списку на цій сторінці та подайте заявку, щоб дізнатися про рішення та після схвалення отримати мікрокредит. Список постійно оновлюється: додаються актуальні позики зі швидким оформленням через інтернет.

Нові мікрокредити: переваги та недоліки

Нові кредити на картку чи рахунок в українському банку характеризує низка переваг. Насамперед це плюси, які відрізняють їх від уже відомих та популярних серед позичальників позик:

 • доступність ширшої категорії споживачів, у тому числі непрацюючим пенсіонерам, малозабезпеченим громадянам, переселенцям, жінкам у декреті, студентам, безробітним, які працюють неофіційно, позичальникам з поганою кредитною історією та іншим;
 • кращі умови кредитування, у тому числі знижені ставки;
 • зручне та просте оформлення, у тому числі з можливістю реєстрації через соціальні мережі чи систему ідентифікації особи BankID.

Крім цього, кредит онлайн у нових МФО має ті ж переваги, що і всі інші мікропозики в Україні:

 • мінімальні вимоги до позичальника, як правило, лише обмеження вікового діапазону;
 • оформлення за 2 документами: паспортом громадянина України та ІПН;
 • без підтвердження працевлаштування та сум щомісячного доходу, достатньо вказати цю інформацію в онлайн-заявці при заповненні анкети позичальника;
 • цілодобове оформлення по всій території України, крім тимчасово окупованих територій;
 • мінімальний відсоток відмов, у тому числі серед тих клієнтів, яким не доступне банківське кредитування;
 • одержання грошей на картку протягом 15-20 хвилин з моменту подання заявки;
 • отримання грошей на картку або рахунок в українському банку;
 • погашення заборгованості у зручний для позичальника спосіб: з картки, у терміналах, банківським переказом, у банку-онлайн;
 • наявність акцій, промокодів, які дозволяють отримати знижку на позику або брати участь у розіграшах;
 • за необхідності пролонгація позики терміном до 30 днів, без штрафу, без пені та зі збереженням якості кредитної історії.

Як видають кредит онлайн нові МФО?

видають кредит онлайн нові МФО

Оформлення першого мікрозайма, що у нової мікрофінансової організації, що у відомої відбувається за подібним алгоритмом. Слід:

 1. Вибрати МФО, яка пропонує відповідні умови кредитування і в якій позичальник підходить під вимоги, що до нього встановлюються.
 2. Перейти на сайті кредитної компанії, ознайомитись з умовами кредитування, правилами видачі мікрокредиту.
 3. На головній сторінці сервісу знайти калькулятор-онлайн і на ньому вказати бажану суму позики та термін, на який потрібні гроші.
 4. Ознайомитись з розрахунком калькулятора, в якому буде вказана сума до погашення та дата повернення заборгованості.
 5. Перейти до реєстрації на сайті, натиснувши кнопку “Отримати гроші”.
 6. Зареєструватися в особистому кабінеті, заповнивши всі дані або вибравши один із доступних та зручних способів: електронною поштою, через соціальну мережу або через BankID.
 7. Прив’язати банківську картку чи рахунок для отримання грошей.
 8. Перевірити правильність даних, зазначених у заявці та направити її на розгляд до МФО.
 9. Протягом 5-15 хвилин отримати рішення та у разі схвалення заявки прочитати Індивідуальні умови кредитування та підписати їх смс-кодом, який надійде на телефон, вказаний при реєстрації.
 10. Отримати гроші тим способом, який було обрано під час подання заявки.

Оформлення першої позики може зайняти до 30 хвилин, оскільки клієнту потрібно пройти реєстрацію та перевірку МФО. У майбутньому клієнту буде доступний кредит онлайн, новинки за позиками, які з’являтимуться в компанії. Для отримання достатньо пройти авторизацію в особистому кабінеті, вибрати умови та підписати договір. Постійні клієнти можуть взяти позику за 5-10 хвилин.

Як погасити заборгованість по новому займу без комісії

Нові клієнти МФО можуть не знати, які варіанти погашення заборгованості найвигідніші, без комісії, так щоб не переплачувати кредитній компанії зайвих грошей. У більшості МФО як мінімум один варіант оплати боргу безкоштовний, тобто достатньо внести лише суму самої позики та нараховані за час користування грошима відсотки. Який це спосіб, вказується на сайті МФО. Найчастіше це оплата:

 • або в офісі мікрокредитної організації, якщо вона працює в тому числі через мережу відділень;
 • або онлайн в особистому кабінеті, провівши платіж із картки.

Також є можливість безакцептного списання боргу. Це коли позичальник дозволяє МФО списувати заборгованість із картки в день погашення. У такому разі достатньо до потрібної дати внести на карту суму боргу і дочекатися, коли кредитор сам її спише.

Крім безкоштовних каналів погашення, МФО пропонують використовувати й інші варіанти, комісія за якими може становити від 0,5 до 3% від суми платежу. Сюди відносять оплату:

 • через онлайн-банк;
 • у терміналах;
 • у касах банку;
 • з мобільного телефону.

Коли варто відмовитися від нового кредиту в МФО

кредит в МФО

Багато МФО, в яких доступні програми з нових мікрозаймів, пропонують вигідні умови для позичальників і за старими програмами кредитування. На нашому сайті можна дізнатися, які умови кредитування за популярними та відомими позиками. Тут представлені добірки мікрокредитів за категоріями позичальників, за умовами, способом отримання тощо.

Вибравши потрібний каталог, можна відсортувати список за важливим параметром, наприклад, за щоденною ставкою та подати заявку на вигідну пропозицію.

На сьогодні в МФО України є велика кількість мікропозик з різними умовами. На нашому сайті кожен споживач знайде відповідний для себе варіант з нових кредитів або вже серед популярних програм мікрозаймів.

FAQ (цікаві запитання)

❶❽+ З якого віку можна оформляти онлайн позику?

Як правило, більшість МФО України дозволяють оформляти онлайн позику з 18 років. Деякі компанії - з 21 року. Точніші умови Ви знайдете на сайті обраної Вами МФО.

📢 Які умови оформлення позики?

Кожна конкретна МФО має різні умови, які прописуються в договорі і повинні бути на офіційному сайті організації. Найпоширеніші умови:
 • Вік із 18 років, іноді з 21 року;
 • Громадянство України;
 • Наявність паспорта та ідентифікаційного коду;
 • Наявність банківської картки одного з українських банків;
 • Позитивна кредитна історія;
 • Інші нюанси та умови, які необхідно уточнювати в конкретній компанії, що Вас цікавить.

% Яка ставка буде на оформлення кредиту?

Дані умови обов'язково уточнюйте у менеджерів обраної Вами МФО, а також уважно читайте договір, щоб бути в курсі нарахування процентів за кредитом, термінів та способів погашення, а також щоб не потрапити на крючок недобросовісних кредиторів.

💵 Чи можна отримати гроші готівкою?

Деякі МФО видають позики як онлайн на картку будь-якого чи конкретного Українського банку, так і готівкою в офісі компанії. Деталі та детальну інформацію обов'язково дивіться на офіційному сайті вибраної Вами мікрокредиторної компанії.

⛔ Чи можна оформити позику на чужі дані?

Оформити позику на чужі дані НЕМОЖЛИВО. Практично всі відомі організації проводять ретельну перевірку позичальників, щоб уникнути випадків шахрайства.