Кредит через ДІЯ онлайн на карту

Отримати кредит онлайн через ДІЯ тепер можна в мікрофінансових організаціях. Система дозволяє пройти перевірку особи, персональних даних, документів, контактів позичальника. Ще не всі МФО пропонують таку можливість, але їхня кількість постійно зростає. У тих компаніях, які під’єднали цю можливість, тепер видають мікропозики швидше, з вищим відсотком схвалення, не вимагаючи від клієнта документів. Перевірки стали простішими, а можливість отримати позику вищою. Головне, розібратися, як взяти кредит через ДІЮ.

Дія – це електронна система, призначена для проведення спрощеної та швидкої ідентифікації користувача-громадянина України з метою отримання державних послуг, кредитів, позик та іншого. Користувач системи може завантажити у додаток документи, які потрібні для оформлення кредитів, у тому числі паспорт громадянина України та ІПН. Електронні форми документів мають повноцінну юридичну силу, у тому числі для отримання кредитних послуг.

Як пройти ідентифікацію та оформити кредит онлайн через ДІЯ

оформити кредит онлайн через ДІЯ

Бажаєте зареєструватися на сайті МФО через сервіс ДІЯ всього за 5 хвилин? Чи потрібно терміново взяти гроші в борг для розв’язання фінансової проблеми? Бажаєте не розповідати рідним та знайомим, що берете кредит?

Швидкі займи доступні у мікрофінансових організаціях, які працюють в режимі онлайн, тобто кредитують через інтернет. Доступну пропозицію на найвигідніших умовах можна підібрати на цій сторінці.

Ідентифікація через портал Дія доступна вже останні 2 роки. Число компаній постійно збільшується, пропонуючи позичальникам автоматичну ідентифікацію через базу даних сервісу. Додаток підтримується державою, а тому довіра до нього максимальна. Для користувачів це можливість подати заявку на кредит через ДІЯ онлайн.

Використання сервісу полегшує завдання позичальника, який хоче взяти мікрозайм:

 • не потрібні оригінали паспорта та ІПН;
 • немає потреби робити фотографії або скановані копії документів;
 • не потрібно зазначати реквізити паспорта в онлайн-заявці;
 • спрощується процедура ідентифікації;
 • збільшуються шанси схвалення заявки.

Ідентифікацію можна пройти через мобільний додаток сервісу ДІЯ, встановлений на телефоні позичальника. Обов’язковою умовою є підтягнуті в сервісі ID-картка паспорта та ІПН.

Позичальник повинен надати згоду на передачу даних кредитній компанії. Без цієї згоди дані про позичальника неможливо передати МФО. Після згоди, інформація про громадянина шифрується та передається у зашифрованому вигляді кредитній компанії.

Хто може оформити займ онлайн через ДІЯ

оформити займ онлайн через ДІЯ

Вимоги до позичальників, які хочуть скористатися сервісом Дія для отримання позики, такі ж, як і до інших позичальників, крім того, що вони повинні бути користувачем цієї системи. В іншому позичальник має бути:

 • громадянином України;
 • вік від 18 років;
 • реєстрація в Україні;
 • дієздатність;
 • платоспроможність, тобто наявність фінансової спроможності погасити заборгованість.

Для подання заявки потрібно пройти авторизацію в Дії зручним для користувача способом, використовуючи телефон. Компанії надаються дані паспорта та ІПН, але самі документи фотографувати та надсилати до МФО не потрібно. Це значно полегшує процедуру оформлення.

Кредит через ДІЯ онлайн можна взяти, маючи в руках лише телефон із додатком. Це зручно, тому що позичальник може оформити займ на карту навіть прямо в магазині та відразу купити потрібну річ.

Яким способом можна отримати гроші, якщо взяти займ онлайн через ДІЯ

Позичальники, які оформлюють кредит через сервіс ДІЯ, можуть обирати спосіб отримання грошей із тих варіантів, що пропонує компанія. На сьогодні найпопулярнішим є зарахування на банківську картку. У такій ситуації гроші надходять упродовж кількох хвилин після підписання договору. Операції з переказу коштів проводяться цілодобово. Позичальник може їх отримати, перебуваючи в будь-якій точці України, крім тимчасово окупованих територій. Надалі гроші можна знімати готівкою, переводити на картки та рахунки, оплачувати ними покупки, поповнювати ігри тощо.

Ще один варіант, менш популярний, але альтернатива отриманню на карту – це переказ на банківський рахунок. Гроші надходять у термін до 3 днів, швидкість переказу залежить від банку, в якому відкрито рахунок. В іншому, цей варіант має ті ж плюси, що і займ через ДІЯ онлайн на карту.

Ризики отримання позики через Дія

ризики отримання

Сервіс Дія зручний та популярний. На сьогодні понад 13 мільйонів українців активно ним користуються. Авторизація з телефону дає змогу в будь-якому місці та в будь-який час увійти до програми та виконати необхідні операції та отримати потрібні послуги.

За всіх плюсів використання сервісу для отримання кредиту, у нього є й певні ризики:

 • якщо доступ до системи отримають шахраї, то вони можуть використовувати їх у злочинних цілях, у тому числі взяти кредит на чуже ім’я;
 • не всі МФО пропонують ідентифікацію у такий спосіб, а тому, позичальник, який обмежиться пошуком компанії з видачею позик після реєстрації через ДІЮ, ризикує упустити вигідну пропозицію від інших компаній, наприклад, займ під 0 відсотків на день.

На нашому сайті представлена ​​добірка всіх МФО, як з отриманням через ДІЯ, так і з оформленням через соціальні мережі, через BankID або із заповненням заявки самостійно.

Використання сервісу Дія не обов’язкове для отримання займу. Але авторизація з його використанням спрощує та прискорює оформлення, підвищує шанси позичальника, а також дозволяє взяти позику без оригіналів документів, а отже, абсолютно будь-якої миті. Підберіть мікрокредит на нашому сайті, перейдіть на сайт МФО, за 5 хвилин пройдіть ідентифікацію через Дія та отримайте позитивне рішення кредитної компанії. Як тільки ви підпишите договір, гроші перекажуть на картку або рахунок миттєво. Витрачати їх можна на будь-які цілі.

FAQ (цікаві запитання)

❶❽+ З якого віку можна оформляти онлайн позику?

Як правило, більшість МФО України дозволяють оформляти онлайн позику з 18 років. Деякі компанії - з 21 року. Точніші умови Ви знайдете на сайті обраної Вами МФО.

📢 Які умови оформлення позики?

Кожна конкретна МФО має різні умови, які прописуються в договорі і повинні бути на офіційному сайті організації. Найпоширеніші умови:
 • Вік із 18 років, іноді з 21 року;
 • Громадянство України;
 • Наявність паспорта та ідентифікаційного коду;
 • Наявність банківської картки одного з українських банків;
 • Позитивна кредитна історія;
 • Інші нюанси та умови, які необхідно уточнювати в конкретній компанії, що Вас цікавить.

% Яка ставка буде на оформлення кредиту?

Дані умови обов'язково уточнюйте у менеджерів обраної Вами МФО, а також уважно читайте договір, щоб бути в курсі нарахування процентів за кредитом, термінів та способів погашення, а також щоб не потрапити на крючок недобросовісних кредиторів.

💵 Чи можна отримати гроші готівкою?

Деякі МФО видають позики як онлайн на картку будь-якого чи конкретного Українського банку, так і готівкою в офісі компанії. Деталі та детальну інформацію обов'язково дивіться на офіційному сайті вибраної Вами мікрокредиторної компанії.

⛔ Чи можна оформити позику на чужі дані?

Оформити позику на чужі дані НЕМОЖЛИВО. Практично всі відомі організації проводять ретельну перевірку позичальників, щоб уникнути випадків шахрайства.